Skocz do zawartości
Góral

hermafrodyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Wszystkich nigdy w życiu nie trafiła mi się taka sytuacja w każdym topie nasiona i niestety dwa boxy czyli 13 roślin.Chcialbym zapytać jak uniknąć albo jak zapobiec zapyleniu roślin czy jest jakiś sposób abym pamiętał na następny raz.To na dole Gorilla Cookies ff i fastbuds.Dugi box Gelato pełno sezonowe i tylko jedna gorilla Cookies auto bez nasion ale była w innym pomieszczeniu.Czy jeśli boxy stały koło siebie mogły też zapylić namiot obok wloty były otwarte obok siebie.Czy to za dużo nawozów było bo tyle ich aż było?.Nie wiem dlatego Was tutaj pytam pierwszy raz taka sytuacja.

Messenger_creation_EEBEF1A4-6D58-4D4C-8F69-DC360900825A.jpeg

Messenger_creation_11C701E3-3AA7-497F-AF63-97C447CFD324.jpeg

Messenger_creation_41E7E342-9A3D-45B7-A82F-0B93654205FA.jpeg

Messenger_creation_3A10EC91-C01D-4601-9CE8-0F19052B19BA.jpeg

Messenger_creation_BAC72EAC-6989-4B93-A8A7-4BD11CF8331B.jpeg

IMG_20240910_120456.jpg

IMG_20240926_113324.jpg

IMG_20240926_113320.jpg

IMG_20240926_113312.jpg

Edytowane przez Góral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Góral Jeśli boxy stały obok siebie to pyłek może dostać się z jednego do drugiego. Sa produkty na hermy poczytaj o switch optic foliar i transport optic foliar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Góral napisał:

Czy jeśli boxy stały koło siebie mogły też zapylić namiot obok wloty były otwarte obok siebie.

Nie mogły, a na pewno tak było. Nie widziałeś w jednym lub drugim namiocie jajec na jakiejś roślinie?

 

14 minut temu, Góral napisał:

Czy to za dużo nawozów było bo tyle ich aż było?

Nie wiem ile ich było, w sensie czy mocno nawoziles. Po wyglądzie roślin raczej bardzo nie przesadzałeś. Nawozy mogą powodować hermienie, ale myślę że to po prostu było zakodowane w jakiejś pestce. Ostatnio miałem jedną paczkę, 7 pestek od tego samego' producenta ' i każda jedna wywalała jaja. Błędy w selekcji obstawiam.

 

17 minut temu, Góral napisał:

Chcialbym zapytać jak uniknąć albo jak zapobiec zapyleniu roślin czy jest jakiś sposób abym pamiętał na następny raz.

Bardzo czasochłonne, ale jedyne rozwiązanie to w czasie później indukcji/wczesnego flo obserwować rośliny przy międzywęzłach. Czy nie pojawiają się jajca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...