Skocz do zawartości
Monako

2x Banana Blaze MH FCE 3000

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 07/10/2024 o 14:06, Monako napisał:

@Lady Green @JarzynaSWDN @Grzechoczący Grzechotnik  rozumiecie że dzisiaj zajeżdżam do namiotu a tam jaja chyba z 10 zerwałem japierdole coś musi być nie tak albo z ziemią albo z światłem może na serio on się zapala nie wiem

IMG_0593.jpeg

IMG_0592.jpeg

IMG_0591.jpeg

IMG_0590.jpeg

Mam dejavu, rośliny tak samo nabite azotem i znowu hermy. Może to być wina niegasnącej lampy lub przebicia światła.

19 godzin temu, Tester napisał:

w końcu ktoś napisał prawdę, hermy były i będą i jak nie ma ich dużo to nie ma co się przejmować

Konopie naturalnie darzą do jednopienności. Można to wyeliminować, ale jak napisał jarzyna ingerując w chromosomy przez feminizacje dzieją się potem cuda w drugą stronę.

 

19 godzin temu, JarzynaSWDN napisał:

Nigdy nie ma pewności, zadaniem roślinki jest reprodukcja, nawet regularne nasiona mogą się hermic, a szczególnie zaraz po przełączeniu światła, mogą sie pojawić cechy obu płci, niektóre rośliny mogą sie nawet shermic pod koniec życia, roślina panikuję że nie została zapylona i chce zapylić się sama żeby przedłużyć gatunek, nie panikuj i obrywaj te jaja, a nawet jak będzie kilka nasion, tak jak powiedzieli wcześniej inni to jeszcze nie koniec świata 

Tak, pierwsze nasiona feminizowane zostały wyprodukowane właśnie chyba przez dutch Passion, przetrzymując kwitnącą roślinę ponad jej okres kwitnienia i czekając na jej hermienie. (Instynkt przetrwania?)

Żebym ja każdą roślinę wywalal co hermi.. huhu, pomyśl jak kupujesz pestki zza oceanu z $$ i hermią.

Obrywanie jaj jest dobre przez tydzień/dwa, ale jak nie ustępują to trzeba kasować planta.

@Grzechoczący Grzechotnik

19 godzin temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Bardzo fajne pytanie 🙂 regi i wybranie damek a później klony klony klony. 

Znalazłem producenta dutch Passion. Ktoby pomyślał 🤦🏼‍♂️

No niby regi stabilniejsze, ale też hermią, dużo mniej z moich obserwacji wychodzi. Bo tam ingerencji nie ma w genetykę. A klony można ze wszystkiego pobrać, sam korzystam i jestem zadowolony. Trochę zabawy, ale warto.

No dutch Passion mi nigdy nie podchodził... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ghs stabilny jest, sensi nie miałem okazji. Ogólnie GHS fajnie mi zawsze rósł, mało problemów.

Ogólnie najbardziej to mi sweetsy prawie zawsze hermiły, kilka paczek przerobiłem i starałem się zawsze wyeliminować wszystkie czynniki indukujące hermienie.

A regów to mam pół klasera. Masę craftowych tworzonych przez ludzi takich jak ja.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir @Grzechoczący Grzechotnik  ciężko coś stwierdzić dlaczego ale ze względu na światło to raczej wątpię bo wszystko szczelne wchodziłem do boxa i siedziałem tam 5 min i jeszcze dodam że timer jest podłączony do gniazdka po czym jest przedlozacz (listwa) i dopiero do tego lampa żeby właśnie wykluczyć przebicie itp mi się wydaje że herma się pojawiła ze względu na dużą dawkę nawozów w glebie i jeszcze moja woda ma duże starzenie EC 0.5 więc to jest duże sterzenie i będę teraz przez filter przelewał dodając CallMag w małej dawce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...