Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny marihuany w Holandii

Ceny konopi indyjskiej w Holandii mogą się od siebie znacząco różnić. Zależy to w dużej mierze od odmiany marihuany oraz od lokalizacji coffeshopów. W Holandii możesz bez problemu kupić marihuanę,  jednak musisz mieć ukończone 18 lat oraz możesz nabyć maksymalnie do 5 g suszu marihuany, legalnie większych ilości nie kupisz. W kraju tulipanów i wiatraków możesz najłatwiej kupić bardzo wysokiej jakości palenie.

Będąc turystą w Holandii większość osób pewnie będzie chciało spróbować lokalnej marihuany lub haszyszu, gotowe jointy do palenia lub babeczki zawierające THC. W dużych miastach holenderskich bez problemu zlokalizujesz coffeeshop gdzie możesz nabyć legalnie ziółko. Odmian suszu marihuany czy haszyszu jest wiele do wyboru, różnią się działaniem i ceną. 

Przeważnie sprzedawcy są uczciwi i dokładnie odmierzają wagę marihuany, bo zadowolony klient jest dla holendrów ważną sprawą, buduje to renomę sprzedawcy. Grzechem było by będąc w Holandii nie spróbować jakiejś odmianki, przeważnie holenderskie palenie jest wysokiej jakości. Większość turystów chwali marihuanę holenderską za moc, smak i aromat, haszysz jest też bardzo dobry.

Poniżej ceny marihuany w Holandii 

ceny-marihuany-w-holandii.jpg

ceny-marihuany-w-holandii.jpg

ceny-marihuany-w-holandii.jpg

ceny-marihuany-w-holandii.jpg

ceny-marihuany-w-holandii.jpg

ceny-marihuany-w-holandii.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam swojego dila w Holandii jak nie mam hajsu to biorę od niego, palenie po 5 euro za grama, palenie spod lampy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarałem Amnesie Haze palenie mistrzowskie było, nie wiem czym oni karmią te konopie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...