Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem w spadku kilka roślinek wcześniej niż potrzebuje, pytanie moje to  jak długo mogę je przetrzymywać je na wegu aby im się w korzonkach nie popierdzieliło i oby mi się nadmiernie nie rozrosły od dobrobytu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże nie są a trzymam je pod jedna lampom hps 600 Nie wiem ile tygodni już mają ale ten ktos już je przycinał. 20240912_033512.thumb.jpg.43f1234058e294658ac4fc71de0a31e8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba taka ilosc swiatla zeby nie bylo za malo i nic wiecej i regularnie przycinac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ok a to nie jest tak że właśnie jak je przesadzę teraz w większe donice to wspomogę ich szybki rozrost ?

Definitywnie one trafią do 20L doniczek bo uprawiam systemem hydro IWS na 400L Tak więc skoro i tak siedzą w miksie kokosa i kamieni to doglądać muszę je codziennie i karmić co dwa 

@moonka Lubie mieć las z tych drzewek w pokoju ale nie tym pokoju 🙈

Rozumiem że mogę je przetrzymać te 6 tygodni bez problemu tylko w większych donicach a czy wytrzymają mi jeszcze chociaż ze 2 tygodnie w tych ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DwK tzn mozesz je trzymac w tych małych donicach ike chcesz i rzeczywiście spwolni to ich wzrost, ale za chwilę zabraknie im jedzenia w glebie i będziesz musiał je mocno karmic. To jest lepsze wyjście tylko musisz im dostarczać często wszystkiego do tych małych donic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...