Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dla automatów 50g na 11l to za dużo czy ogólnie dla sezonów też? Przy poprzedniej uprawie aya i acapulco też tyle dostały i nie narzekały... 🤷‍♀️

 

Ale biały nalot chyba też czasami wtedy się pojawiał... 🤔

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli utrzymasz je w ryzach to jak najbardziej dobry plan. Jak jeszcze tydzień im dajesz to rób jakieś hst, wykrecaj łodygi, zgniataj i obcinaj głowy wedle uznania.  Głodne nie są? Przed indukcją może połóweczke?

Tak na marginesie dla automatów też mówiłem poloweczke by tak nie popaliło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir tak, wiem, miała być tylko połóweczka, dopytywałam nawet a Ty powtarzałeś, no cóż, wyszło jak wyszło. 🙂

Sezonom też w sumie planowałam w tygodniu dać po całym tabsie, za dużo też będzie? 🤔 One chyba coś koło 7 tygodni już mają.

Automaty kwitną 4 tygodnie, żyją, niektóre pazurki na listkach zrobiły się brązowe, na innych fioletowe. Wydaje mi się że stoją w miejscu, korci mnie żeby już je ustawić po kątach. Purple punch na 100% będzie gotowa jako pierwsza, chyba niedługo muszę myśleć aby przestać im lać nawozy (albo chociaż tej jednej)?

3.jpg

2.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe zmiany. Wymaltretowałam znowu sezony, zmieniałam wszystkim ustawienie 2x, nadal mogłoby być lepiej ale juz 3 raz mi się nie chciało, może innym razem... Sezony dostaną teraz ciut więcej światła, musze chyba zacząć zwracać na nie już uwagę bo wyglądają jak obraz nędzy i rozpaczy. Dostały po pół biotabsa żeby nie było że znowu musze po swojemu. 

 

2.jpg

3.jpg

11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...