Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green to nie polecam. Ja bardzo nie lubię być strażnikiem czegokolwiek, dopierdalac się do ludzi. Ale jak czytam farmazony, ba jak ktoś komukolwiek,nie musi mi, zarzuca że chce wprowadzić w błąd...Może wiedzy nie mam, może uprawiać nie umiem. To chuj mnie strzela. Przepraszam za uniesienie. Ale nick aplikator już sobie zapamiętam. Chyba znajomym zk...

Ale mineralna to ZŁO. 

Ma bardzo dużo sodu vs źródlana. Naprawdę lejąc mineralną nie pomagasz nikomu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB bo lustro słabo odbija i chyba punktowo pewnie by jeszcze więcej hotspotów. Lustro to do przeglądania się chyba tylko, na odbłyśnik na 100% nie nadaje się. Musisz poczytać o lustrach i zwierciadłach. 

Przecież 5 żarówek z action biją na głowę tego 100 hpsa, jak masz boxa i miejsce...

Ja mam w wingu druty. Każdy odpowiada za inny rozkład skrzydeł, najdłuższy obejmuje światłem powyżej 120cm, średni 120cm, a najkrótszy na 80cm powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir Twoje druty a moje linki działają na tej samej zasadzie. No i też pod powierzchnię jest w instrukcji opisywane....

A box jest taki 🙂

To było na szybko robione ocieplenie do boxa 40x60x80 który jakiś czas temu chodził w parze z moim dużym boxem.

17284975236388065079026416456564.thumb.jpg.ea86d3376933f0065c8d6b9fc9182f83.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JarzynaSWDN przyszedł chłop i powiedział, że przenawozone, za dużo liści obcięte i w ogóle amatorka i, że trzeba lać wodę z butelki a najlepiej to gazowaną i ze reszta to się nie zna każdy pierdoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wladimir napisał:

Jak te sezony, żyją?

Umknęło mi pytanie... Sezony żyją, rosną sobie... W weekend chyba znowu będę musiała coś pokombinować i je pomęczyć... 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

@Lady Green wg ulotki nie ma sensu bo to rzadkie gówno:) weź podaj im podwójną dawkę może po prostu. 

No więc... chciałam im podać dziś podwójną dawkę ale mi ciut zabrakło... 😅 Ktoś mi kupił butelkę 500ml a dawkowanie 50ml na 1l, dodałam więc całość do ponad 6l wody i rozlałam im to wedle uznania. 😂

Jeszcze się tymi gównami ochlapałam, na spodzie jednak dosyć gęste były. 🤦‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 09/10/2024 o 09:51, Lady Green napisał:

@Aplikator wierz lub nie ale dostały do picia właśnie wodę z butelki. Już chyba ze 3 ostatnie podlania wlatuje woda niegazowana bo jakoś (dziwnym trafem 😉) ciągle zapominam sobie wcześniej nalać do butelek aby swoje odstała. 🤷‍♀️

 

Poza tym dostały biotabsy które regulują ph. 

Jak to wodę z butelki?

Odnoszę wrażenie, że albo pani nie czyta ze zrozumieniem, albo zwyczajnie mnie ignoruje więc piszę po raz trzeci i ostatni.

Cały czas próbuję wytłumaczyć jak ważny jest odczyn pH dla canna, jak z resztą dla każdego innego żywego organizmu, a pani wraz swoje ...

Sklepowa woda jest dobra pod względem jakości tu mamy pewność, ale ona także ma za wysokie pH, które oscyluje w granicach 6.5 do nawet ponad 8! Ale to nie znaczy, że trzeba ją stosować wymagają tego sytuację, gdzie woda z kranu na prawdę jest złej jakości i nie nadaje się do picia, a są takie rejony, wszelkie informacje są w lokalnych wodociągach.

Ja osobiście przygotowuje wodę właśnie z kranu, z tym, że odkręcam zawor z gorącą wodą i po prostu zostawiam na noc.

Po odstaniu wody odczyn pH jest wciąż taki sam, a nie jak niektórzy piszą spada ostro w dół tak, że będzie dobra, głupota.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest plagron pH- który zwiera w sobie kwas fosforowy. W moim przypadku, żeby zejść do 5.9 pH trzeba aż 2,5ml tego kwasu na 5l bańkę, ale zaznaczam, żeby nie sugerować się moimi pomiarami, bo jak wspomniałem pH wody może się różnić w danym rejonie.

W poprzednim poście napisałem, że najlepszym odczynem pH jest 5.9 z tolerancja +- (3) oczywiście chodziło mi o dziesiąte ułamkowe, tj. 5.6-6.2 (Niektórzy zagraniczni producenci podają zakres 5.5-6.5 pH. Jest to jednak jednoznaczne z tym co piszę uwzględniając epicentrum w okolicy 6.

Tak czytam te trolowe posty i chyba większość myśli, że jak się dopiero zarejestrowałem to pewnie 'swiezak' więc może po co go słuchać jak są tu profesorowie wieloma punkcikami reputacji 😉

Otóż dla ciekawskich, nie należę do młodych osób, a swoją przygodę z ogrodnictwem zacząłem w latach 90's. Marihuaną natomiast bawić się zacząłem w 2008 roku, lubiłem eksperymentować, bardzo dużo czytałem, ale swoje zrobiło też doświadczenie metodą prób i błędów które wypracowywalem latami (Zabilem nie jedną roślinę 😉

Nie wychylam się z fotorelacjami, na tym forum zrobiłem wyjątek, już właściwie zbliża się koniec, z racji tego że jestem chory na nieuleczalną chorobę od dłuższego czasu systematycznie leczę się marihuana medyczna odstawiając przy tym chemiczne leki. 

Stąd będą mógł dla Was wykonać zbliżone pomiary stężenia THC w roślinie po prostu ją porównujac z medyczna, której pomiary znam, aczkolwiek producent podaje także z tolerancja ok +-2%,

Mam różnej firmy jak np. Red No2 19% po Aurora Deutschland Gmbh 22% z tolerancją +-2.2%, czy mój ulubieniec RP. Cannabis S-Lab THC 22% (max 24.2%) Udawadniajac przy tym, że automaty w dzisiejszych czasach mają na prawdę bardzo potężna moc.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego, buch z Wami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...