Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechoczący Grzechotnik tak zrobię. 👍

Dać im lampę na 100% czy nie ma co? Gorilla i gsc dalej rosną wzwyż, pod tą z przodu 4 klocek drewniany będę chyba musiała podstawić. 🤷‍♀️

Dziś mają 6 tygodni, kwitną od 2,5. 

 

11.jpg

1.jpg

P.s. @WBB powodzenia w upychaniu Twoich 9 sztuk w jednak sporo mniejszym namiocie. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo ja później nie mam warunkow do pracy bo nie umiem się swobodnie ruszać tam. Lampa jest za słaba, odbłyśnik z jakiegoś naczynia kuchennego itd... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten styropianowy box służy mi teraz za wegownik... grzejnik ma w środku. 

Może będzie robił za suszarkę jak wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dawaj lampę na maksa. Niech puchną. Te automaty skutecznie zajeły boxa. Jak te sezony, żyją?

@WBB chcesz to mam jakąś blachę od hps lumii standardową nieużywaną bo od razu wymieniałem na wingi xl. Jak będzie za duży to utniemy na wymiar.

@vego1989 ja to nie pamiętam kiedy pH w wodzie regulowałem, dużo roboty robią bakterie, ja nawet nie zawsze używam oryginałów.

Godzinę temu, WBB napisał:

@Lady Green strategia jest najważniejsza 🙂

Tak mnie uczyli na forexie 😉

Dalej jesteś tutaj. Więc słabo nauczyli xD

Ale wy tu spamujecie, żeby fotki zobaczyć to trzeba się naklikać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lady Green napisał:

Już chyba ze 3 ostatnie podlania wlatuje woda niegazowana

Jaką lałaś, źródlaną czy mineralną?

10 godzin temu, Aplikator napisał:

Pozdrawiam, na głupie komentarze nie odpowiadam, jeżeli ktoś na prawdę potrzebuje pomocy chętnie pomogę.

Ja potrzebuję pomocy. Odp na wcześniejsze pytania? Nudno się zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wladimir napisał:

chcesz to mam jakąś blachę od hps lumii standardową nieużywaną bo od razu wymieniałem na wingi xl. Jak będzie za duży to utniemy na wymiar.

Nie chce mi się tego już raczej odpalać. To w dodatku hps magnetyczny jeszcze...

Ale skorzystam z okazji i zapytam o to co mnie miesiącami dręczy.... Czemu takie odbłyśniki nie są z lustra? I ściany namiotu w sumie też...? 🙂

Ps. Ze swoimi wingsami medium od początku mam zagwozdke jak je ustawić. Bo tą linką tam można regulować kształt. Niby na opakowaniu jest instrukcja ale w praktyce nie do końca wiem jak lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wladimir napisał:

Dalej jesteś tutaj. Więc słabo nauczyli xD

Dopiero co się odzwyczaiłem i już chyba pół roku jak nie gram. A wcześniej to musiałem... choćby za 20zl i grane było 🙂

Giełda to jest maszynka ale nie do zarabiania tylko do wyciągania pieniędzy.

I moje autorskie motto: nie sztuką jest wygrać... sztuką jest nie stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródlana 

@Grzechoczący Grzechotnik nie, nigdy nie używałem. 

a co najlepsze, chyba 2 uprawe jak bylem jeszzcze zielony to ziemię przygotowałem z tabsem, a nawozy plagrona mineralne leciały wg tabeli 🙃 wyszło zajebiscie, też na tej wodzie i bez mierników itp, z tego co pamiętam na 100w marshydro z 3 krzaczkow wyszło 130 gotowca, co na tą lampę wydaje mi się zajebiscie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...