Skocz do zawartości
taltaka

Pen nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, kolega z Berlina przywiozł mi pena z hhc, od jakiegoś czasu leży nieużywany, bo nie mogę go opanować. Po 5 kliku się włącza i wyłącza, po 2 kliku na chwile zaczyna świecić w różnych kolorach. Próbowałem wszelkich sposobów i nic nie działa, w ogóle jakby nie podgrzewał. W dodatku możliwe ze przy próbie odkręcania coś tam się zalało, bo jak poleży troche to nie ma przepływu powietrza, dopiero po zaciąganiu się odblokowuje się przepływ. Ktoś miał podobny problem lub wie jak to rozwiązać? 

IMG_3395.jpeg

Edytowane przez taltaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester no to musialby byc zepsuty od nowosci, a szczerze w to watpie. Mam nadzieje ze jakis uzytek z tego mozna jeszcze zrobic. Moze po prostu nie wiem jak sie go uzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 klikow to wlaczenie a 2 kliki to wlaczenie pre heata czyli jesli wciskasz guzik to ci zaczyna podgrzewac bez ciagniecia, oogolnie na twoim miejscu nie jaral bym tego gowna bo nie wiadomo co tam tak naprawde jest jesli to od "kolegi" a z zycia wiem ze tam sie wpierdala wszystko zeby tylko bania byla xd a wracajac to czesty przypadek w tych jednorazowkach to clogging czyli  w ustniku masz zywice i nie da sie ciagnac bo nei ma przeplkywu powietrza, sproboj mega mocno ciagnac i trzymaj guzik od podgrzewania to moze ci sie odetka i bedziesz mogl znow miEc niezla pizde 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...