Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 qrwa chopuś, miało być coś taniego a nie wyjebałeś z górnej póły xd ale dzięki może za jakiś czas, a co sądzicie o takim czymś? 3szt da radę na m²?

Screenshot_20240921-215222_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radlaw87 nikt tutaj nie uprawia pod jakimiś lampami z allegro więc ciężko będzie uzyskać odpowiedź która będzie zgodna z twoimi oczekiwaniami, ale jeśli chcesz coś tańszego i nadal dobrego to Mars hydro 

A jak zmniejszysz przestrzeń uprawową to nawet i za 100€ kupisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radlaw87 no nie wiem, pisałeś na 1m² więc zaproponowałem  😃Te z allegro są uja warte, szkoda kasy i nerwów...@Adi_ejol dobrze Ci pisze, marhydro jest tańsza opcja, ale pamietaj ze na 1m² potrzebujesz ok 50000lm. 

https://www.growtent.pl/product-pol-6341-Mars-Hydro-FC-E3000-300W-2-8-umol-J-Lampa-Led-Grow-Full-Spectrum.html

Połowę tańszy od lumateka 

Edytowane przez vego1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 napewno coś pomyślę z lampą, ale nie za 2k, 1k to już myślałem że zrobię growa że wszystkim xd, a używane lampy co sadzicie? narazie się wstrzymam póki co słonko świeci

20240922_160011.jpg

20240922_160126.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@swistbuds wyślę Ci kontakt dasz foto jakieś? Chyba że tu możesz wrzucic to chętnie zobaczę, pozdro 

A propo łodygi to robi się żółta coraz bardziej tzn. Kwiat, z godziny na godzinę dzisiaj dostała żółtaczki xd (myślę że wkoncu pokaże na co ja stać xd) myślę że to lemon , bo jak się potrze na dole odnurza palcami to napierdala cytryna jak sqrwysyn bardzo intensywnie, ale te topy mnie martwią mało rozwinięte, słupków w hùj, roślina zdrowa , nie przelana i nigdy raczej stresu nie miała, a zbitego topa jak nie było tak niema....

🥱🤙🤝

20240922_172641.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radlaw87 Zdjęcie mogę Ci wysłać w tyg jak będę na bazie. Ale wszystko możesz wpisać w necie i sobie obejrzeć.To dosyć popularny sprzęt.Nazwy masz w poprzednim poście. Wszystko hula Lampa stan igła. Box też jest ok wszystkie zamki działają bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...