Skocz do zawartości
tomek2706

zagiet listki

Rekomendowane odpowiedzi

Heja wszystkim. Mam od paru dni klopot z dwoma roslinkami. Otoz zaginaja im sie koncowki lisci, myslalem ze przelalem ale podsuzylem nic to nie dalo, myslalem ze moze a malo to dolalem po jakims czasie i nic, zwiekszam i zmniejszam odleglosc lampy i nic. Kombinujs z woglotnoscia teraz jet okolo 55% i ciagle to samo. Dodam ze z tylu stoja dwie takie same i takich zagiec nie ma. Nie wiem juz co wymyslic.

Czy wydaja sie za geste w srodku prawie nic nie widac, nie czy moze poucinac co cinsze galazki czy zostawic. Liscie maja normalny zielony kolor ale tych zagiec nie jestem w stanie opanowac.

Z gory dzieki za pomoc

20240901_193301.jpg

20240901_193308.jpg

17252123235512612634990084269637.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic hej,dzięki za odpowiedz. Są wyciągnięte bo chyba przecenilem rozmiary namioty 120x120 i wlozylem 4 rosliny i malo miejsca maja w okolo siebie wiec wydaje sie ze prze to poszly bardziej w gore. Ale myslisz ze to moze byc przyczyna pozaginanych lisci?

pozdrawiam.

20240903_084608.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

120x120 dla 4 roślin to nie jest za mało miejsca...

Edytowane przez Mnich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...