Skocz do zawartości
Frodogm1312

Growkit Full auto

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bo nie jestem w stanie zrozumieć normalnego growkita zalewa się woda i wietrzy 2-3 razy dziennie. A teraz znalazłem takiego że grow kit Full auto ale nigdzie nie ma instrukcji,  na jakiej zasadzie on działa ? Przychodzi i zalewa woda i tyle leży i nic więcej. Ktoś ma doświadczenie lub wytłumaczyć na chłopski rozum Screenshot_20240829_200700_Facebook.thumb.jpg.00beee2baea6dc1348dd836cabab1a25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo do nich nie ma instrukcji, to jest po prostu worek w którym jest filtr taki jak na zdjeciu,
Screenshot_20240830-144924.thumb.png.644af5d9d8f8da19392c5817aadec242.png
 
są to worki które wykorzystuje sie do kolonizacji, pewnie przyjdzie ciasno zawinięty z gumką która owijasz worek z substratem w połowie zeby odciąć dopływ powietrza do dolnej części, co zapobiega powstawaniu grzybów z boku i pod spodem. Taki worek odwijasz stawiasz w ciepłym miejscu i on sam oddycha przez ten filtr,  substrat ma idealną wilgoć w środku i jak zaczyna parować to wie że trzeba tworzyć grzyby, Prawda jest taka że nie ma różnicy między żadnym grow kitem, każdy jest bez obsługowy a pryskanie wietrzenie i nalewanie wody do worka w który wkłada się plastikowy grow kit to jest lipa, nic takiego nie trzeba robić,  ja używam worka po kanapkach w którym są zrobione 3 rzędy dziurek,
Screenshot_20240830-145036.thumb.png.80e7511e76e79144342fde707de8b5dd.png
 
Screenshot_20240830-144952.thumb.png.e8ec3b5e61f1360c52c9fdc48835c0a5.png
grow kit namaczam przez 12 godzin w lodówce, wkładam do tego worka, i nic nie pryskam ani nie wietrzę, samo rośnie, najpierw kładę tę stronę z dziurkami na wierzch jak pokrywkę, o wten sposób
PXL_20240823_112316630.thumb.jpg.e585283565c2fbba9f7fb64430e913af.jpg
 
a jak zaczyna rosnąć to podnoszę do góry żeby zrobić miejsce i tyle.
 
Jedyne co mi nie pasuje w tym grow kit auto to właśnie ten filtr, grzyby wdychają tlen i wydychają dwutlenek tak jak ludzie, jak nie ma wymiany powietrza to grzyby sie wyciagaja i mają małe łepki a wielkie nóżki,  czy tak czy siak będą trzepać ale łepki są smaczne i udowodniono że mają więcej psylocybiny, kup który ci pasuje albo lepiej kup ten który został wypróbowany i ludzie mają dobre rezultaty.  A tak na marginesie to w ich sklepie jest napisane że grzybnia jest legalna bo nie zawiera psylocybiny, a to kłamstwo grzybnia jest psycho aktywna, zarodniki nie są,  a zkąd to wiem ? bo oprócz grzybów robiłem też galaretki z agaru, agar to żelatyna dla wegetarian i tak się sklada że grzybnia na tym też rosnie, jak taką grzybnie zjesz to bedziesz bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...