Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@PogromcaBaobabow bo bio pk dopiero na kwitnieniu 1-3ml na litr i to nie przy każdym podlaniu. Weź sobie na jedną uprawe maly zestaw, zobacz czy ci to leży jak będzie Ci się spoko na tym uprawiac to dopiero się zaopatrzysz porzadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow wez sobie do tego bio pk w małej butelce i starczy, a tabsow jak dasz po 1 albo 1.5.szt to będzie wystarczająco. No i ziemie do tego light mix, przy biotabsie ta sama ziemie bedziesz mógł potem wykorzystywać wiele razy

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie, weź litra. Jak skończysz starterpacka, albo dwa to już będziesz wiedział dokładnie czego potrzebujesz

 

Edit:

Polecam mniejsze ilości tabletek na donice dawać jak producent zaleca. 1szt na 11l donicy

 

No i kalkulator na stronie producenta jest, skorzystajcie:

https://biotabs.nl/en/calculator/

 

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli i widzę że do tego sadzonki się wrzuca po rozrobieniu ziemi moge w tym kokosowym krążku na Start zrobić i później do donicy ? Czy plastikowe kubki lepiej się spisują ? I ile max w nich można trzymać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PogromcaBaobabow napisał:

@Wladimir dziękuję ślicznie ❤️🔥

@Wladimir 50ml pk na jednego kwiatka ? 🤔

Na całe kwitnienie i pewnie z zapasem żeby nie zabrakło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sadzonki, ale to wygodne siewki zaczynać w mniejszych doniczkach.

Pk stosujemy kiedy roślina tego potrzebuje  na kwitnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir znaczy ja mam te krążki kokosowe myślałem je postawić na ziemi i niech wyrośnie i wtedy do doniczek albo zamówię za chwilę to gowienko co się sadzonki robi i mogę pryskać calmagiem jak jescze mam ? 

@Wladimir ile sie daje calmagu w oprysku na litr ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir to może tak wisieć czy rozdzielić bardziej ? Całe z łodygami ważyło ponad kg 

image.jpg

Dobra jeden krzak 

72F525AA-3A6C-4B92-9536-C353C85AE055.jpeg

Ile czasu roślinka może być w tych tackach do sadzonek ? Bo myślałem jutro posadzić już nowe czy za wcześnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow no czy wszystkie te "kulki" chciałbyś gnieść.... bo ich trochę tam jest 🙂

Ja jakbym miał to gnieść to bym tą ziemie wypierdzielił i kupił taką, z którą nie pierdzielił bym się przez 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...