Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@PogromcaBaobabow Kurwa nie myśl tyle już bo ci szkodzi, ale rozumiem cię. Niemasz palenia? Przywieźć ci coś? Zajaraj sobie, i zluzuj pięty, odpal tabele, i nie słuchaj się nas, tylko siebie. Ja się zawsze pytam, a potem, i tak robię co uważam, i teraz mi piszą że automaty nie mogą rosnąć na 100g, a ja uważam że fast buds auto w 11l powinien +/- mieć właśnie 100 dobrze prowadzony. Odpal w końcu tą tabele, i idź do namiotu, widzisz czegoś nadmiar przestajesz lać, resztę lej jak lejesz, i podnoś, a z doświadczenia wiem że tylko grow jest mocny, że możesz coś popalić, w połowie kwitnienia możesz walić kosmiczne dawki, a suki nie umierają 😉

To proste jak jebanie, to nie kwiatki tylko chwasty moim zdaniem, dasz radę, i jak czegoś w tabeli nie znajdziesz to pytaj, wydaje mi się że sam lepiej to ogarniesz jak my ...

@PogromcaBaobabow Weź karton po telewizorze zrób dziury, i powybijają topy łodygami do góry, będzie kozak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę to nie jest trudne, i to że ci liście zaczyna wyzerac to nie koniec świata, najwyżej będziesz miał mniej, bo nie wierzę że dasz je radę dobić 

Teraz, PogromcaBaobabow napisał:

@Prepers no i perfekcyjnie 🥷 ja nie jaram moja nadrabia za mnie 😂 zobaczymy co po dzisiejszym nawozie się będzie działo i tyle ważne żeby doszło do końca 😌

😂😂😂 Żona palila w szycie formy 10g z bonga dziennie xd

Ale to głupie tolerancja wzrasta, i przestaje przyjemność przynosić, a bardziej otumanienie, ja to 50%/50% czasu palę, i nie przerwy dobrze robią na mózg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co trawa robi z mózgiem, tworzy nowe polaczenia

A o starych zapominasz, może działać negatywnie, jak i pozytywnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja właśnie ze względu głowy nie mogę palić z miejsca mi się schizofrenia i stany lękowe zapalają i potrafi trzymać kilka tygodni od zapalenia myślałem że nie od tego za pierwszym razem ale za drugim odpuściłem albo po prostu za dużo zażywałem na raz ciężko stwierdzić ale dwa razy miałem ciężki okres w życiu przez to za młodu to mogłem jarać na tony teraz niestety coś jest nie tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech se każdy pierdoli co chce, ale potrafi być szkodliwa, tylko musisz mocno przesadzać, działa źle na mózg, i trawienie, ale musisz byc weteranem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers znaczy podobno jest badaniami potwierdzone że nie powoduje zmian w mózgu w sensie że jak przestaniesz to wsystko wraca do normy ale też tak kiedyś gadałem że to chuj nie narkotyk i te dwa razy mnie uświadomiły co to potrafi zrobić z człowiekiem jak przesadza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow musisz iść do psychologa, coś ci w bani siedzi, mówię ci poważnie, bo trawa wyolbrzymia twoje emocje, i odczucia, i nie czujesz to sam, ale jak z kimś pogadasz kto się na tym zna, czyt. Psycholog dobry, to wytłumaczy ci trochę działanie trawy, mozna z niej korzystać dobrze, i źle, a ja sie uczę tego dobrze, choć brakuje mi jeszcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tak właśnie to jest problem że wzmacnia bodźce emocjonalne jak ktoś ma mocne stany depresyjne to albo zadziała tak że mu się polepszy albo go wbije głębiej a niestety leczyć takie schorzenia to nie jest chwila a czasem nawet skutków nie przynosi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Serio idź, i przebadają łeb, z dobrego serca to mówię, my, i ziomki jaramy od dziecka kosmiczne ilości, na łeb szkodzi tym słabszym psychicznie, to moje zdanie, i wydaje mi się że coś ci tam w głowie siedzi, ale to moje zdanie nie lekarza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja na tabletkach jestem co prawda nie są to jakieś mocne psychotropy ale mam nadzieję że z czasem się to unormuje i będę mógł boxa przepalić w tydzień 😂 chociaż pozostała obawa że wróci i ciężko będzie mi zajarać w przyszłości 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Głupi jesteś zacznij czytać, i siebie rozumieć, bo ja z ćpania wyszedłem przez trawę z 12 lat temu, i dopiero po czasie zrozumiałem że potraktowałem to jako środek zastępczy, a to działa jak lekarstwo jak to rozumiesz, a nie jarasz bongo co 30min, a jak na cb tak działa to z doświadczenia wiem, że chyba z tobą coś nie tak, dokładnie jak ahyauaska, a jakbyś to wypił skoro trawa tak działa na cb możliwe że byś był zniszczony potem... A ludzie ćpanie, fajki, i ego zostawiają po tym rytuale, jakbyś się poznał na nowo

Albo ja głupi jestem, a tak mi się wydaje poprostu, spałem w tym tyg z 12h w chuj pracuje, i się teraz najebałem, jakieś przemyślenia mi się włączyły , za 4h wstaje, ale jakoś mam przeczucie xd, a ja ufam swojemu przeczuciu zd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no ja paliłem tak że jak schodziło to rozpalałem kolejnego bata srednio 1g w długiej bletce i czasem samej czyściochy więc mogło mi się odkleić 😂 idź spać bo będziesz rano jak zombie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Od tygodnia próbuje, dlatego piwa Łoje, ale mam duży projekt w pracy do końca roku, a ja lubię swoją pracę, i tym żyje jak coś jest ciekawego, kiedyś brałem stymulanty, i tak mi zostało xd Jestem aktywny na 125% rzadko brakuje power xd  pewnie już prawie do rana będę siedział, na week odpoczne

@PogromcaBaobabow pijesz alkohol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa wygląda następująco wczoraj dałem grow top i max dla goryla jak było mówione ale coś im ewidentnie dolega coraz bliżej jestem stwierdzenia że to może jakiś grzyb bo to nie jest normalne 

IMG_3160.jpeg

IMG_3159.jpeg

IMG_3158.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę czy tu się wsystko nie wydarzyło czyli niedobór magnezu wapnia nadmiar azotu i jescze jakiś grzyb do kolekcji 

IMG_3172.jpeg

Dostały wszystko a dalej zamiast się polepszać to się pogarsza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow to nie grzyb. Wycinaj te najgorsze liscie i  podlewaj dalej. Normalnie to dociagniesz do końca, to nie konkurs piękności te liscie i tak będą wyciete. 

Pamiętaj że samo dociągnięcie uprawy do konca to już sukces, bo moglo wydarzyć się dużo innych gorszych rzeczy po drodze i nic by z tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @Boczelli dzięki śliczne ale to co wszystkie takie liście jak na zdjęciu wyciąć ? To zbyt wiele ich nie zostanie ogólnie zauważyłem że tylko liście na górze tak są dojechane 

@Prepers niestety nie piję nie palę tylko fajki zostały 😂 na trzeźwo lepiej się puka 🙈😅😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...