Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli kolejne listki trochę dostały po dupie ale jest stabilnie ładnie wszystko puchnie i pytanko flush będziemy robić ? I Gorilla dopiero kwitnąć zaczyna 🥺 boję się że wyjmę 3 a jedna zostanie i nie będę miał gdzie ususzyć tych co zetnę 🥺 niektóre mają kropki ale mało widać na zdjęciu 

IMG_2849.jpeg

IMG_2850.jpeg

IMG_2848.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związałem tak nie za blisko tego bambusa ? Nie będzie to wadzić ? Wieczorem zwiąże 3 pozostałe to się trochę miejsca więcej zrobi bo trochę czasu to zajmuje więc muszę je wyjąć z boxa będzie wygodniej 

1861bb4b-fab7-4455-ae1e-a4bfae4cb001.jpeg

9a33b703-63d1-4936-8c22-96bc7e6e630a.jpeg

4d9516f2-8e6b-44de-ad7e-a52b2dc4b43d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow mozesz na każdym rogu donicy dac po 1 szt od zewnętrzej strony, przewiercić donice i przymocować je drutem czy trytytkami do donicy.Wbicie kilku sztuk w ziemie tez ich nie zabije, także opcji jej duzo.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja na twoim miejscu bym ucial wiatraki popalone moze, ja robie tak ze wycinam zawsze liscie z niedobormai czy nadwyzka i sprawdzam czy na nowych dalej sie to dzieje i czy trzeba robic cos dalej...
ale ja moge byc cienki bolek i sie nei znac

Edytowane przez wanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że stosunek stres a doswietlenie nizszych topkow bo widze na zdjeciu ze juz wiatraki je przyslaniaja bedzie na plus dla ciebie ale moze niech @Boczelli sie wypowie bo ja amator jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow @wanda no mozesz je obcinac ale nie musisz. Twk jak wyzej obserwuj nowe liscie czy sie cos na nich pojawia i sama woda w dalszym ciagu ewentualnie tam jedna roslinka jest chyba sporo jaśniejsza to ona moze dostac troche nawozu

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no Gorilla chociaż widzę teraz że też ma jeden liść minimalnie odjechany chociaż od nawozu to a nie od lampy bo lampa by przypaliła te wyżej chyba że się mylę no i ona miała więcej liści więc miała gdzie to magazynować przez to że jest dużo bardziej zarośnięta niż pozostałe powbijam dziś bambusy i wyślę fotkę jescze na koniec a goryl jak na innych nic nie wyskoczy to dostanie nawóz 

IMG_2881.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ostatni raz te suki puszczam samopas miałeś rację mało brakło by przy wyciąganiu się połamały… jescze przejebane to ułożyć jak jest tak ciasno jak są niskie krzaki to sobie fajnie można kontrolować i ta Gorilla tu mi tak uprzykrza… rozłożyła się jak Ruscy na mapie…

IMG_2884.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka masz może lampę z Mars hydro z sterownikiem ? Bo działało ciągle a teraz zgasić mogę ręcznie przez aplikację ale jak ustawię godzinę to przestała reagować i nie gaśnie 🥺🥺🥺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...