Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli mój mentorze osiągamy dobre wyniki i teraz tak trochę od tych nawozów dostały niektóre liście czyli teraz będę podlewał woda i calmagiem kiedy wznowić nawożenie ? I flusha będziemy robić ? Bo nie wiem ile wody przygotować a Gorilla jescze nie kwitnie co dziwne wstawiam fotki 

IMG_2702.jpeg

IMG_2715.jpeg

IMG_2717.jpeg

IMG_2718.jpeg

IMG_2716.jpeg

IMG_2719.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mamy problem dwa liście wyglądają tragicznie 🥺 niewiem czy nie będzie gorzej jak to jebana organica posłałem już raz woda sama jutro kolejny ale obawiam się 

IMG_2769.jpeg

IMG_2768.jpeg

IMG_2767.jpeg

To nie będzie niedobór fosforu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ciężko tak będzie zmierzyć bo nie mam podstawek 🥺 chyba że wyciągnę do podlania ale potrzebuje trochę tej wody żeby miernik zanurzyć ppm też zmierzyć ? W ogóle bardzo po pizdzie dostaną ? Czy nie są tak mocno przenawozone ? I czy jak będzie sama woda lana to im pomoże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow no te co uschną to już się nie poprawią, ale moim zdaniem tym co wrzuciłeś to daleko do tragedii xD ja miałem całego uschniętego krzaka i normalnie go doprowadziłem do końca. Oczywiście plon był mikro ale kopie xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow mówię o swoim krzaku który wyglądał jakby w niedalekiej odległości doszło do wybuchu atomowego, a u ciebie to się gowno stało jak narazie 

Masz na uspokojenie, i nawet z tego wyszło 15g które sobie smołcze przy urlopie 

IMG_1354.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...