Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli hmmm mogę zrobić tak albo tak ale walnę chyba jedną odmianę jak 8 wpłynie. Na plony to mogę zrobić 5 u ciebie to ładnie wyglądało gęsto na nisko a nie jakieś kurwa Baobaby jak u mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli no ja niewiem co on odpierdala w sumie może być tak że niżej jest bardziej sucho i skacze niewiele a na górze takie coś chyba że przez to że wyciąg dałem na 25% 

@Boczelli dałem teraz wyciąg  na 50% od rana i skacze 45/55 max zobaczymy z czasem a takie skoki normalne nie szkodzą ?

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Naszło mnie przez to żeby zrobić następnym razem zajebisty filmik bo ten to tak poglądowo 😂

A za duży to się nie pochwalę 😂

Edytowane przez PogromcaBaobabow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol zobacz poprzednie foto byl ustawiony na 45 a skakał do 60/70 niby tylko chwilowe bo powiedzmy 5 min ale zobacz jak to wygląda dziwnie ja niewiem czy taka praca tego urządzenia jest ok czasem trzyma ciągle a czasem skacze teraz jest 40 ustawione i dochodzi do 55/57 max i spada 

IMG_2672.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze powinienes miec na to wyjebane 

Ewentualnie ustaw na 35 to będzie oscylowało między 35 a 50 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...