Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli no właśnie dziwi mnie to że nie a pokój nie jest duży niewiem czy ma z 10m2 może 15 zostawiłem na noc ale nic a problem jest taki że wtedy mam saunę bo wyciąg rzuca to na pokój teraz uchyliłem okno i wylatuje na zewnątrz i tak wyjątkowo gorąco jest w pokoju 28 stopni … wyciąg na max leci a zapach nie przeszkadza ja nawet filtra nie zakładam 

@Boczelli a ja teraz mam ciagle 31/32 ale Heat Index 36 pokazuje a niewiem  czym się sugerować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow no jak masz 28 stopni w pokoju to nic dziwnego, musisz się z tym liczyć że osuszacz ci o te kilka stopni temperature zawsze podniesie. Coś za coś 🤷‍♂️

Jak to pokój w którym mieszkasz to może warto pomyśleć o klimie. Klimatyzacja chłodzi i osusza powietrze naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli właśnie teraz tak patrzyłem…. Mogłem dołożyć te 70€ bo zobacz to… już długo takich temperatur nie będzie to może na przyszły sezon pomyślę bo naprawdę masakra w taki skwar 

IMG_2621.jpeg

@Boczelli i powiedz mi 50% wilgotności to bezpieczna wartość ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ooo od nich właśnie wziąłem podstawki pod obecne no jak te się skończy i będę suszył to wtedy porobię wymiary i się przygotuje odpowiednio żeby to ładnie zrobić to mówisz 6 spokojnie mogę tam włożyć w tych doniczkach? 😳🙈 to nasiona trzeba domówić 😂

@Boczelli już pomijam fakt że ja moje 20l większe koszty ziemi nawozu i w uj miejsca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a rośliny nie dostają po dupie ? Bo gadają że lepiej żeby na siebie nie nachodziły na ściany itd a ty masz to już za soba dolegało coś którejś uprawie ? 

@Boczelli myślę jak ten osuszacz tam wcisnąć przecz 24/7 jak będzie chodził to zbankrutuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...