Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow z tych dwóch ja bym bral trotec. 

Usunięcie lisci nic ci nie da jak masz w pomieszczeniu wysokie rh. Dopoki ci osuszacz nie przyjdzie to podkrec mocniej mieszaka i wyciag I tyle.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mieszak na maxa chodzi a box jest otwarty bo mniejsza wilgotność jak przy zamkniętym co dziwne 😕

@Boczelli dobra poniedziałek będzie on jest 10cm większy od tej zabawki co kupiłem więc może jakoś go tam upcham 😍 czekam z niedoczekaniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli żebym nie wyjebal dobrych szczytów które mają zostać 😂 bo ta lemoniada ma od samego dołu łodygi az do szczytów a chciałem dziś podciąć żeby się do soboty niedzieli zregenerować mogły przed podlewaniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow zostaw tylko to co siega do mniej wiecej 2/3 wysokosci krzaka a cala reszta wytnij. Takie jest przynajmniej moje zdanie chociaz sam nie usuwam praktycznie nic z rosliny a jedynie malutkie dolne boczne odrosty🙂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@PogromcaBaobabow do namiotu lepiej nic nie wiązać, ale do donicy juz ok. Ewentualnie nagiac klipsami do lst, zobacz sobie u mnie w relacji 

No i trochę późno się obudziłeś na te treningi xd mysle ze one juz duzo nie pojda w górę.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no mamy 40cm max więc jak pójdą 10 cm to będzie ok najwyżej zostawię i zobaczymy co z tego będzie ale wyrosły krowy miały mieć 80cm …

Przesadziłem z Grow 😂 a właśnie teraz top bloom a grow już nie lać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...