Skocz do zawartości
Monako

White Widow - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green lepiej tak bo by mi zapilila ta druga i byłaby lipa totalna 

Kolejna Herma i to trzeci raz ja rozumiem pierwszy katowalem nawozami itp.drugi raz też kumam nie miałem pod kontrolą za bardzo ale trzeci raz słabo w ch a tym bardziej że firmy nie wybieram ala z dup.. tylko biorę jakieś w miarę firmy które są już długo na rynku może ziemia plus trochę mojej winy i wychodzi takie coś nie wiem może warunki otoczenia może lampa za blisko bądź za dużo mocy w danym etapie hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wskocz do boksa w fazie ciemnej i zobacz czy światło nie przebija, albo ledy lubią niegasnąć do końca. Jakiś czynnik musi się powtarzać skoro cały czas masz ten sam problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyłek, tak jasne, ale to normalne że myjemy boxa i sprzęt co uprawę. Później wegetacja/wysokie wilgotności też powinny zniszczyć pyłek, bo on nie lubi wilgoci. Więc nie jestem do końca pewien, chyba że coś zostało pominięte.

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ogólnie pyłek nie mógł przetrwać w takich warunkach tym bardziej że ja jestem czyścioszek że muszę mieć wszystko ładnie umyte i posprzątane tutaj po mojemu to ziemia jakaś była ch bo po półtora miesiącu EC wynosiło 2.2 czyli bardzo duże jak na taki etap bo powinno być w ziemi ok 0.3 EC bo przecież ziemia ma 1.6/1.8 EC plus moje treningi i jeszcze dojebalem że uciąłem wszystkie duże wiatrakowe liście przy łodygach i zrobiłem fryzjera i się zestresowała ogólnie też niektórzy twierdzą że samo nasiono już w genach ma hermę i jakbyś się nie starał to wyjdzie ch no cóż życie jedziemy dalej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...