Skocz do zawartości
moonka

3x Double Cookies, 3x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 2x Critical. Box 1.2 x 0.9m. Ledy 720W i pelna organika

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na 1.44m2 całego wega swiecilem ~160W i pięknie rosły. Ja to myślę że im jest już po prostu duszno w tych donicach i albo chcą do wiekszych albo zakwitnąć, co też może mieć wpływ na ph.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... czym skutecznie obnizyc ph wody?😅 zamowie jakies ph- ale zanim przyjdzie potrzebowal bym cos "na juz". Skalibrowalem miernik i sprawdzilem jaki ph ma woda, ktora podlewam. Az sie przerazilem bo pokazalo 8.3🙈 podlewanie jutro bo maja jeszcze wilgotno i nie chce narobic wiekszego bigosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kwasek cytrynowy, tylko nie syp bezpośrednio do wody z nawozem, rozpuścić w osobnej wodzie i jej używać do obniżania ph, to trochę nie stabilne to znaczy że pH tej wody może się zmienić po czasie, musisz sprawdzić ph wody z odżywkami ja jak naleję wszystko to obniża mi ph wody z 8.2 do 6.8 

Edytowane przez JarzynaSWDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli jednak podlalem je dzisiaj bo zona powiadomila mnie, ze jutro mam inne plany😂 zbilem ph wody do 6 dodajac po 1.7ml octu na 2litry wody. Kazda roslina dostala po 1.5litra tak aby cos wiecej wyplynelo dolem. Pomiary ph wody w podstawkach pokazaly okolice 6.4 - 6.5520240930_220330.thumb.jpg.352f0a8c2f9992c161ba9cd8ce7ddae8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te solówki co chcą ponad szereg się wybić trzymaj w ryzach. Baldachim równy utrzymywałeś cały czas. 

@moonka jarzyna nie ma żony, nie rozumie. Kolejność musi być zachowana: rodzina, dom, praca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara, moja już też 12 godzinne zmiany robi,  jeszcze nic nie widać ale oglądam ją co dzień żeby jakieś jaja nie wyrosły 🧐 

Byłem ja właśnie sprawdzić i wygląda na to że też się spieszy już sie pistole małe pokazują 🤣 

 

PXL_20241001_221939943.MP.jpg

Edytowane przez JarzynaSWDN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebarwienia nie postepuja ale nie jest tez lepiej🙃 ile czasu beda potrzebowaly na dojscie do siebie po laniu wody z odpowiednim ph?😅  patrzac na nie wydaje mi sie, ze rozwiajaj sie w miare ok tylko ich kolor nie jest taki jak byc powinien

20241002_204213.jpg

20241002_204314.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze dzisiaj je podleje ale trzymaja wilgoc woec sie wstrzymam. Jakos nie zapowiada sie aby mialy urosnac duzo wieksze. Wydaje mi sie, ze nie rosna wogole poza kilkoma szczytami😂

20241004_191758.jpg

20241004_191853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien podlewania. 1.2litra na doniczke. Woda ph 6.5 z odrobina acti vera od biobizz. Wyczytalem, ze wspomaga wchlanianie skladnikow z ziemi wiec raczej nie zaszkodzi. Wyplyw rowniez ph 6.5 wiec chyba nie jest zle🙃

20241005_140850.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...