Skocz do zawartości
moonka

3x Double Cookies, 3x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 2x Critical. Box 1.2 x 0.9m. Ledy 720W i pelna organika

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli akurat paskom ufam bo czasami mam problem, zeby je rozczepic. Sa na rzepy i trzymaja jak wsciekle. Cala akcja z mojej winy bo wiedzialem, ze te mocowanie byly slabe a mimo to ich nie wymienilem😅 Bedzie nauczka na przyszlosc... albo i nie🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update🙃 dla swietego spokoju poszedlem sprawdzic czy wyciag dobrze wisi😂 popatrzylem na to wszystko i postanowilem troche pokombinowac z podwieszaniem lampy aby poszla max do gory. Zmienilem linki na krotsze i taki jest efekt. Wyzej byc nie moze bo musze tam wkomponowac docelowy filtr. Miarka jak zwykle gdzies sie zapodziala wiec nie wiem ile tam jest miejsca🙃 ile by nie bylo musza jeszcze postac na wegu 10 dni😅

20240917_210458.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal wentylację po za namiot. Przy takiej wysokości to raczej oczywiste. Chyba że coś stoi na przeszkodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda, lol z filtrem zawsze jest klopot, one działają w dwie strony albo ciągnąć powietrze albo pchać tylko że jak pchasz to nie ma pre filtra i się szybciej żywotność kończy bo węgiel zapycha się syfem, a teraz pomyśl co ja będę musiał robić w moim namiocie, 140cm wysokość, narazie nie ma tam filtra ale już zaczyna się zapach roślinki, nie wiem jak to wykombinuje ale chyba dam radę 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakos posmutnialy te roslinki. Wygladaja jak by byly lekko spragnione ale ziemia jest jeszcze delikatnie wilgotna🤔 temperatura i wilgotnosc tez w normie. Lampy od dzisiaj rana na 40% ale juz wczoraj przy 35% tak wygladaly🤔

20240918_190010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie dzieje a foty dzien po dniu😅😂 dzisiaj przyszla mi w koncu siatka nad ktora w dalszym ciagu sie zastanawiam. Zalozylem ja tylko po to aby zobaczyc jak to by z nia "wygladalo" i zaraz ja zdejmuje bo i tak przede mna akcja przeprowadzka😂 Jak pomysle, ze mam je trzymac jeszcze tydzien na wegu to az mnie skreca. Najchetniej zrobil bym im teraz ostatniego fryzjera i zmienil juz swiatlo na flo ale...😅 moze tylko na tym zyskam bo rosliny beda wyzsze🙃

20240919_180618.jpg

20240919_180636.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka niski box, dostęp z każdej strony tutaj az sie prosi o tą siatke. Na kolejny raz lepiej mniej roślin i właśnie scrog. Mnie też kurde ta siatka ciagle kusi, ale nie mam takiego dobrego dostępu z tyłu stron 😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z jednej i daje radę. Grunt to na klonach działać, gdzie nie zaskoczy Cię jakieś hermienie. Co fakt pierwszy raz, ale jako tako wyszło. IMG_20240915_211510.thumb.jpg.d0efee7ae0f034c0a5f74e6fb858b6e6.jpg

 

Już i tak za dużo spojleruje. Ta widoczna siatka to już druga... box h180

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli i chyba tak zrobie, ze ja pozniej powiesze. Dostep mam w teorii z kazdej strony ale tylu nie moge rozsunac bo mam tam przewody. Nie ogranicza to jakos specjalnie dojscia do roslin wiec bedzie ok🙂 box moze i niski i niepozorny ale jeszcze bedzie sie w nim dziala magia😁😁@Wladimir pisz smialo bo duzo mozna sie dowiedziec z Twoich wpisow😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...