Skocz do zawartości
moonka

3x Double Cookies, 3x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 2x Critical. Box 1.2 x 0.9m. Ledy 720W i pelna organika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w klubie, ja mam wypadający dysk, dla mnie dźwiganie roślin to leżenie w łóżku 2 dni 🙂

Nie uważam żeby to było powiązane z blumatem, myślę że problem był gdzieś indziej, jak masz link do fr to rzuć. Pół świata na tym leci i nie ma takich problemów, więc wybacz, ale winę widzę tylo po twojej stronie. Zwłaszcza że używam systemu około 2 lata.

Ja cały materiał z trymowania przerabiam na hasz, olej albo alkohol.

 

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir mi dzwiganie doniczek nie przeszkadza. Gorzej mam gdy musze sie gdzies wyginac i wtedy dysk potrafi wypasc. Co do blumat to podejrzewam co moglo byc przyczyna ale pewnosci nie mam. Wode nosze do gory w 2litrowych butelkach po mleku. Zawsze najpierw myje je recznie a pozniej jeszcze raz w zmywarce. Byc moze jakas sie nie domyla, zostala sladowa ilosc mleka i zrobila kiszke w zbiorniku z woda. Nie wiem, nie chce narazie sprawdzac bo i tak po tej uprawie bedzie prawdopodobnie przerwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ja do zbiornika leje normalnie wode z kranu, ale potem na jakis czas wrzucam tam pompke akwariowa ta sama której uzywam do herbatki i wszystko było ok do tej pory. Jednak mimo wszystko żałuję że przycebulilem i nie kupiłem autopotow. Jednak ten system wydaje mi się lepszy bo jest to automatyczne podlewanie ale jednak ta doniczki można wyjac itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka też nosiłem, teraz węża rozwijam i dolewam xD leń straszny się zrobiłem przez ten kręgosłup.

@Boczelli akurat mam autopota w kartonie i jeszcze nie miałem gdzie go użyć. Kusi mnie wypróbować, ponieważ można do zbiornika nawozy mineralne lać i rurek nie zatyka jak w blumacie. No ale miejsca brak gdzie to rozstawiać... Na razie pozostaje przy samonawadniających się donicach(earthbox), bardzo mi się podoba ta koncepcja.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie wypowiadaja madre glowy to powroce z tematem wizyty gosci od okien. Dzwonilem dzisiaj do nich umowic sie i termin mieli na 27 wrzesnia. Nie mialem wyboru i sie zgodzilem po pozniej mogli by przyjechac dopiero za miesiac. Teraz pytanie co robic. Przelaczyc je juz na flo czy czekac z tym do wizyty, poskladac wszystko w calosc i wtedy zrobic flipa. Jedna i druga opcja jest do dupy ale musze wybrac mniejsze zlo. Jesli ich nie przelacze teraz i bede z tym czekal jeszcze prawie 2 tygodnie to przerosna one na flo boxa🙈 jesli je teraz przelacze to zaburze im cykl oswietlenia na flo bo do tego czasu napewno juz przejda w kwitnienie🙈😅 Rosliny na bank wykaduja na ten czas w szopie. Powiesze im jednego leda zeby nie mialy calkiem ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol i chyba tak zrobie

Tak prezentuja sie dzisiaj. Srednio maja po 30cm liczac od rantu doniczki. Nie sa duze ale i tak wyzsze niz moje poprzednie zanim je przelaczylem wiec to juz jakis +😅 lampy 40% i co kilka dni bede zwiekszal o 5%

20240916_164625.jpg

20240916_164718.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to u Ciebie wygląda. Ale ja kiedyś na magazynie przy wizycie majstrów wyciągnąłem rurki z Boksa i z  h=180 przemienione na h=120. Został zastawiony różnymi fantami tak że nie widać było. Przed wejściem fachowców wyłączenie wentylacji na aplikacji zdalnej i po wyjściu włączenie z powrotem.

 

Jeżeli mierzą okna to znaczy że będą później wymieniać. Myśl o tym również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir wymiana bedzie nie szybko wiec o to sie nie martwie. Wiesz, ze tez myslalem czy nie obnizyc boxa i wsunac go glebiej pod skos😂 jednak calkowita rozbiorka ma tez swoje plusy. Ogarne przy okazji pierdolnik za boxem, do ktorego teraz ciezko sie dostac😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka kiedyś miałem podobną sytuację. Musiałem na dosłownie 30min usunąć boxy. Rozkminilem to tak że dam je do piewni zalacze im światło tam i będzie git. Nie zaburzylem im dnia 12 godz. Efekt kilka schermilo chyba przez ten stes od przenoszenia. Wyszły jajca próbowałem je rwać a finalnie w kwiatach i tak były nasionka. Jednym słowem dramat. Oby wszystko było u Ciebie dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie porobilo...😅 poszedlem po pracy sie ogarnac do lazienki i wchodzac po schodach poczulem znajomy zapach🤔 wbijam na poddasze a tam jeszcze zapach jeszcze intensywniejszy. Hmmm... ogladam boxa z kazdej strony bo moze jakis otwor jest otwarty ale wszystko ok. Otwieram a moim oczom ukazuje sie taki widok🙈😂 filtr sie zmeczyl i postanowil odpoczac na lampach i przy okazji odczepil sie od rury wylotowej🤣 rurka, na ktorej wisi jest dolozona i jej mocowania byly wydrukowane jednak same w sobie byly ciulato zaprojektowane a na pewno nie do takiego ciezaru. Dobrze, ze jakis czas temu nadrukowalem sobie wiecej konkretnych zlaczek wiec akcja naprawcza zajela cale 5 minut😁 nie wiem ile to tak wisialo ale dobrze, ze calosc nie runela na rosliny😅😅😅

20240917_185657.jpg

20240917_190156.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka tez mi sie kiedys filtr zjebal I skasowal 1 planta 😅 od tamtej pory oprocz tych paskow lapie jeszcze na trytytki dodatkowo i w sumie wszystko co wisi w boxie ma dodatkowe  bajpasy z trytytki w razie co 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...