Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam giga dziwna i nie przyjemna akcje bowiem palac z kolega dab pena (jednorazówka z thc) w poniedziałek wieczorem do dziś (jest czwartek) czuję nieprzyjemne skutki. Kiedy jaraliśmy kolega wziął 3 małe buchy a ja długiego na około 10 sek kolega powiedział że to blinker czyli dlugie zaciągnięcie które trwa ponad 10 sek i waporyzator zaczyna migać. Był to mój drugi raz kiedy jarałem. Przed tem jaraliśmy raz też dabpena lecz faza była przyjemna trzepali mnie jak slyszalem muzyke i było to z 2 tyg wcześniej na drugi dzień nic nie czułem. Ale wracając tym razem jak wziąłem tego długiego bucha i go trzymałem z 4sek to zaczęło mnie dusić. Z kilka minut dręczył mnie kaszel. Zamówiliśmy maka i czas płynął szybciej. Zapomnialem jednak wspomnic że ten dabpen byl innego typu niż tamten nwm jaki bo mój ziomek go ma i się na tym nie znam. Po około 3h wrocilem na chatę myślałem że w huj po mnie widać lecz się myliem. Oczy miałem normalne lecz jak moiwe czułem się hujowo. Zawroty głowy, ból głowy, wyostrzony dotyk i tak jakby jego opóźnienie 1-2 sek. Dotyk jest o giga mocniejszy i jest męczący, wzrok norlamny lecz podobny jak po alko że na jednym miejscu się bardziej skupiasz i totalnie pojebany zmysł smaku. Jak coś jem giga to czuję jakbym był jakims niewidomym co ma wyostrzone zmysły oprócz wzorku. No i tak przez trzy dni się czuję (wtorek, środa no i dzisiaj dzień trzeci czwartek). Naprawdę jest to męczące i nawet jak leżę jestem zmęczony. Mial ktoś takie cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@devs ahh ta dzisiejsza mlodziez. Było normalnie trawę kupic od growera, a nie jakieś wynalazki co chuj wie co w nich jest. 

A tak serio to polecam wizyte u lekarza i skierowanie do neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...