Skocz do zawartości
wanda

18 sezonowek auto pot led 1kw

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wladimir napisał:

Są nawet duże komercyjne uprawy:

Temat w Polsce raczkuje, mało kto to robi.

Co otrzymujemy w zamian:

Uprawę podlewaną tylko wodą, dużo większą ilość terpenów, cannabinoidow ogólnie żywicy. Smak, który jest dużo bardziej intensywniejszy, to nie są subiektywne wrażenia, tylko sprawdzone dane w laboratorium. Ziemie używamy cały czas tą samą, nie wymieniamy co uprawę, przez co oszczędzamy na podłożu. Nawozy konopne za grube złotówki nie są już potrzebne, bo wykorzystujesz w większości lokalne produkty. Uprawa jest ekologiczna i bez szkodliwych substancji. Dla gerbera mógłbyś marchewki z takiej uprawy sprzedawać xD

Miałem kiedyś klony King juice w living soil oraz zwykłej organicznej uprawie 12l + biotabs. Różnice w tricho i smaku od razu było czuć.

 

Ciekawy temat. Wieczorem o tym poczytam🙂 do takiego zbiornika wsadzasz tylko jedna rosline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir a tak swoją drogą. Potem dajesz tam jakies dzdzownice itd, dajesz im jesc jakimis resztkami owocow czy warzyw? 

czy taka ziemia potem nie smierdzi jak ma w sobie potem tyle szczątek organicznych, kupy dżdżownic itd?

Tutaj jedynie chyba @Grzechoczący Grzechotnik się cos bawił w LS 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydaje się karmić resztkami, chciałem zrobić taki wormtower, ale zabrakło mi entuzjazmu. Na chwilę obecną nie wiem czy dżdżownice żyją :)

Co to za różnica czy śmierdzi czy nie i tak jest filtr. Kupa dżdżownicy worm casting to chyba się kupuje za złotówki, a tu za darmo wychodzi. Szczątki organiczne kupujesz w nawozach nazywa się "materia organiczna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WladimirCo do tego 126g dokładnie chyba tyle miałem z największego wedding cheescake, gdzieś na relacjach jest moich. I niemam się za jakiegoś growera, ale Polish ganja farmer z YouTube minimum 100 z fast budów zawsze ma, moje są od takich 75 w 11l 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a moze porownamy w tej uprawie 4 genetyki od ludzi z forum jesli znalezli by sie jacys chetni na wyslanie swoich pestek  na taki test a jesli nie to bedzie test tej samej odmiany z 4 roznych seedbankow jakas opinia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonkajeszcze nie miałem jednej rośliny, najmniej to dwie i to z przyczyn wyższych, fajnie widać jak jest kilka roślin w jednym podłożu, która jest bardziej dominująca. Która ma szybsze geny itp, bo warunki mają identyczne. Ten typ uprawy idealnie współpracuje z pasywnymi systemami nawodnienia, blumat, autopot itp.

@wandaJa na pewno mogę zasponsorować pestki, dla mnie to żaden problem. Jak każdy zrobi dla siebie nadanie to będzie anonimowo. Mam plenne geny, możemy testować, są fastbudsy i sweetsy.

No i teraz byłaby kwestia zasad dla równości 200cm > wysokość boksa >120cm, 100x100 > powierzchnia uprawowa > 50x50, no i wysianie w ciągu 3 miesięcy żeby nie czekać w nieskończoność na konfrontacje. Po za tym ciężko byłoby konkurować między hydro i ziemią. No i co będziemy porównywać wagę, wielkości topów, rośliny, ogólny wygląd czy cos innego? Jak porównamy suchość materiału, bo na tym można łatwo oszukać. Ciezki temat do zgryzienia. Moze zrobić to dla zabawy, a może macie jeszcze jakieś pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej myslalem ze 4 osoby wysylaja nasionka (oplace przesylke) i ja je w tym namiociku jednym choduje i patrzymy ktora dala najwiekszy plon 

ale chyba nie ma sensu to

bede szukal genetyk z ktorych moge wycisnac mozliwe maxy wydajnosci na gramy chyba ze ktos juz ma na organike i chce wspomoc…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green co do critical to mam do narazie w boxie na wegu ale ilosc szczytow robi wrazenie. Wczoraj je przycinalem i nawet po tym byl duzo bardziej zarosniety niz reszta. Na oucie mam dwa critical i jeden z nich rowniez wyglada bajecznie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda powiem ci ze ja chyba 2 uprawy temu porównywałem sobie typowo komercyjnego Criticala ze smaczkami Cali ze Stanow i jeśli chodzi o plon nie było duzej roznicy, za to smak, ilość szronu czy moc zdecydowanie na korzyść lepszych bardziej wyszukanych nasion. Poszukaj sobie tamta moja relacje, tam to opisywalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...