Skocz do zawartości
wanda

18 sezonowek auto pot led 1kw

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli lałem im bananka raz i ten wywar z orgatrexa  z 10 dni temu

i calmag z biotabsa czasem lalem zapobiegawczo do zbiornika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z bactrexem zawsze 

ok to tak zrobie ale podlewac teraz jesli do wylaczenhia swiatel zostalo poltorej godziny?

jak otworzylem pojemnik z woda co byly tam nawozy to prawie umarlem taka bomba ze nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@wanda do zbiornika z wodą nie można dawac nawozów...

Po 1 łatwo można zatkać wężyki w systemie

A po 2 nawozy organiczne po rozrobieniu muszą być podane w krótkim czasie. Czasem jest na to tylko kilka godzin. 

To tez moze byc przyczyną słabej kondycji roślin .

To czy podlejesz na włączonych lampach czy wyłączonych nie ma znaczenia

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiornik na wode u mnie mialem na mysli butle 15l z wezykiem do podlewania od gory

do zbiornika od auto pota nic nie leje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie ta mimosa od barneya bardzo duze topy ma w porownaniu do innych i duzo szronu 

IMG_1649.jpeg

IMG_1650.jpeg

@Boczelli nie ,otowrzylem butelke i buchnal mi zapach "organiki" i az mi sie w lbie zakrecilo

dobra te 4 sztuki podlane banankiem i fishmixem i calmag 0,5 ml cal magu na litr dalem eujszcze zapobiegawczo a te zdrowe nabite azotem ladowac tez banankiem?

i oczywiscie bactrex zawsze dodaje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz podleje reszte roslin pk i bactrexem,  mam jeszxcze jedna porcja canna cure psikac tym? i myslalem nad jeszcze jednym fryzjerze co mysliscie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @Wladimir  siema, oznaczam Was ale dla wszystkich duże elo:) może być nawet 420 :D wracając do meritum, przeczytałem tylko jedną stronę na której mnie oznaczono. 

Jeśli chodzi o dżdżownice i zapachy,bo to nie było do końca rozwiane. Jak medium zaczyna śmierdzieć tzn że nie dochodzi do kompostowania a gnicia i medium należy wypierdolić. A tak to uspokajam. Oprócz kilku dużych / mniejszych bagów,mam dwie pryzmy po 80l pełne medium. Wrzucam tam wszystkie odpady organiczne, a ostatnio zrobilem sobie wycieczkę do lasu i przytargałem trochę gałęzi liściastych. Łupiny po orzechach. Słomę no kurwa wszystko. Też w to nie wierzyłem, ale naprawdę nie jebie nic. Jakbyś przechodził obok tej pryzmy to byś nawet nie wiedział że w środku gleby są robaki które żrą materię organiczną w postaci banana, ogórka czy kartonu szarego nie przetworzonego. Celuloza jest potrzebna do rozmnażania dżdżownic. 

Mleko już widziałem zachwalał ogólnie uprawę living soil. Nic dodać nic ująć, oszczędność wszystkiego, tutaj wypracowanie można napisać na ten temat. Jakbyście mieli pytania to oznaczajcie, może coś podpowiem. Może jakaś fajna dyskusja się wywiąże. Zawsze to coś nowego.

Zetknąłem się też postem Władimira, który może podzielić się pestkami. Nie bać żaby, ja miałem i rosły fajnie. Kiedyś to pisałem, ale tego allegrowicza polecam. Tak jak pisał wyżej, są sposoby na przesyłkę anonimową, tylko nie opłacać in posta ze swojego konta lub innymi metodami (nie wiem co teraz w modzie nie siedzę już w osach). Z chęcią bym popatrzył na takie zawody :) 

Pozdro dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem z szczelnościa boxa bo wszystko jest na tasme montazowa i w paru miejscach sie odkleiła potrzebuje jakiegos spray uszczelniajacy i mocny znacie cos takiego? docelowo poprostu chce psikac w laczenia boxa i tam chcialbym zeby to popierwsze uszczelnilo i dobrze polaczylo sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup zszywacz tapicerski i pstryk, pstryk. Na łączenia dajesz taśmę zbrojoną, a od wewnątrz odblaskową taśmę. Kilka lat już tak używam i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...