Skocz do zawartości
Kornik

Pierwsze uprawa | 3x Tropicanna Cookies Purple 2x Shiskaberry Punch 1x Do-Si-Dos | Mars Hydro ts 3000 450W

Rekomendowane odpowiedzi

 @Boczelli Nie mam doświadczenia, ale te tropicany wydaja się fajne, natomiast te shiskaberry sredniawe (dwie najmniejsze)

fajnie bedzie u ciebie zobaczyć jak tobie się to rozwinie 😃

 

1 godzinę temu, Kornik napisał:

 

 

IMG_2499.thumb.JPEG.9cc2de1b4b8bf3bee2cbf7c48ae90546.JPEG

 

Dorzucić do tej rośliny jakiś calmag lub azot ? czy zostawić i niech się wyjada?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 80  45/9/26

Rośliny mają się chyba dobrze, choć mogłyby troszke szybciej się rozwijać😅

14.09 dostały po 10ml/L grow, top i bloom

wczoraj tj. 19.09 dostaly po 3,5L samej wody

 

Skończył mi się top max, bloom i grow tez trzeba by bylo dokupić, kupić te rzeczy plus atami bio-bloombastic ? Czy coś innego możecie zaproponować?

 

IMG_2525.JPEG

IMG_2526.JPEG

IMG_2527.JPEG

IMG_2528.JPEG

IMG_2530.JPEG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atami to jedna z najdłużej istniejących firm na rynku więc to mówi o jakości sam używam i powiem szczeche ze konkretne i też nie drogie 

Ja mam rośliny w 12 dniu kwitnienia daje 4 ml na litr wody jak wiem ze kobiety nic nie dostawały i też mierze wypływ by zobaczyć co jest w podłożu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 84  45/9/30

Dziewczyny dostały dzisiaj komplet nawozów, 5ml/L Grow, Top, Bloom i 2ml/L calmag i Atami bloombastic

Druga tropicana zmienia barwy, a mam przeczucie, że i trzecia będzie fioletowa😁

 

IMG_2622.JPEG

IMG_2623.JPEG

IMG_2624.JPEG

IMG_2625.JPEG

IMG_2626.JPEG

IMG_2627.JPEG

IMG_2628.JPEG

IMG_2629.JPEG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ta tropicane rok temu siebie ładnie się powybarwialy, ale chyba mi się bardziej inne feno te żółto różowe smakowało niż te szare. Zerknij jak u mnie kolorowo było:signal-2024-01-02-07-35-33-538.thumb.jpg.49bd6ea198ccbcecb8649d58a5b51fee.jpgIMG_20231221_213707.thumb.jpg.bfc5689f5d9611e2e82f8a8e71d35a59.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dość palenie, szału nie ma(mi na prawdę tylko kilka strainów zapadło wybitnie w pamięci i to większość craftowych), ale lepiej wypadł niż np. chemdog od gnoma, który rósł tam rownolegle. Ogólnie bardzo ładnie kolorowe kwiatki. Ja tam miałem 3l donice to bez fajerwerków. Trochę mi się nie podobał rozstrzał fenotypów bo chyba ze 4 naliczyłem, a 20 szt tego miałem.

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...