Skocz do zawartości
wanda

4 x Mimosa x Orange Punch autopot biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Boczelli said:

@wanda jak te autopoty ci się sprawuja? Nie zacinają się pływaki? Jaka to marka?

super naprawde nawet po akcji z larawami komarow w wodzie w obydwoch zbiornikach( wymienilem wode tylko w zbiorniku nic wiecej) dzialaja super roslinki maja caly czas wilgotno na dole a jak splynie woda znow czeka az cala roslinka wypije fajna opcja bo kurcze one potrafia nawet wypic po 30litrow dziennie mowie o tej drugiej fotorelacji a nie wyobrazam sobie podlewac tyle recznie naprawde zajebista sprawa i warta swojej ceny ja mam autopoty marki 1pot z strony growtent

a no i po tych larwach sprawdzalem i w obydwoch rurkach w jednym namiocie mam 9mm a w drugim 16mm zadne sie nie zapchaly ani zaden syf nie plywa a dolewam wody z szlaufa do pelna i wlaczam napowietrzacz na 10h zeby chlor szybko odparowal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wygladaja na kwitnieniu wszystkie pokazaly wloski teraz robie lolipoping

IMG_1295.jpeg

25% done

IMG_1296.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosliny dobrze nabite nawozami brak chyba oznak nadmiarow? rosna fajnie duzo szronia nawet wiatraki ktore nie byly w trichomach to juz sa 

IMG_1541.jpeg

IMG_1542.jpeg

IMG_1543.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...