Skocz do zawartości
Gość

4 x Mimosa x Orange Punch autopot biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
3 hours ago, Boczelli said:

@wanda jak te autopoty ci się sprawuja? Nie zacinają się pływaki? Jaka to marka?

super naprawde nawet po akcji z larawami komarow w wodzie w obydwoch zbiornikach( wymienilem wode tylko w zbiorniku nic wiecej) dzialaja super roslinki maja caly czas wilgotno na dole a jak splynie woda znow czeka az cala roslinka wypije fajna opcja bo kurcze one potrafia nawet wypic po 30litrow dziennie mowie o tej drugiej fotorelacji a nie wyobrazam sobie podlewac tyle recznie naprawde zajebista sprawa i warta swojej ceny ja mam autopoty marki 1pot z strony growtent

a no i po tych larwach sprawdzalem i w obydwoch rurkach w jednym namiocie mam 9mm a w drugim 16mm zadne sie nie zapchaly ani zaden syf nie plywa a dolewam wody z szlaufa do pelna i wlaczam napowietrzacz na 10h zeby chlor szybko odparowal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak wygladaja na kwitnieniu wszystkie pokazaly wloski teraz robie lolipoping

IMG_1295.jpeg

25% done

IMG_1296.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

rosliny dobrze nabite nawozami brak chyba oznak nadmiarow? rosna fajnie duzo szronia nawet wiatraki ktore nie byly w trichomach to juz sa 

IMG_1541.jpeg

IMG_1542.jpeg

IMG_1543.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

ale fajne kolby sie robia a to dopiero 35 dzien kwitnienia to chyba moja najlepsza uprawa dotychczas

IMG_1863.jpeg

IMG_1866.jpeg

 

 

IMG_1863.jpeg

IMG_1864.jpeg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymaj, aborcję będziesz palił? 

Właśnie przeliczyłem i ty dopiero w połowie flo jesteś stary... Jeszcze 4 tygodnie...

No i nie wydawaj kasy na ten scam w postaci "boost buddy". Chyba że chcesz dalej siebie oszukiwać, promować i rozpowszechnianiać to oszustwo. Te torby produkują taką ilość CO2 że jak dmuchniesz raz do boksa to wytworzysz więcej jak ta torba przez tydzień.

Kolega testował z miernikiem i wyszło że to nie działa praktycznie, chyba że w pcboxie. Każda torba kosztuje 100zł to tyle co 8kg butla CO2. Ja zużywam 2-3 butle na grow w zamkniętym układzie lub 6-7 z otwartym układem wentylacji w namiocie 4.5mkw.

Jeżeli dalej Ci nie szkoda pieniędzy to ja Ci mogę zrobić takie torby za pół ceny i sprzedawać taniej jak w growshopie. Efekt będzie identyczny 🙂 tylko ja zarobię na swoje butle 😄

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Wladimir 45 dzien po przelaczeniu kwitnienia, no parcie troche mam ale wytrzymam bardziej wczoraj mialem parcie xd

teraz juz wiem ze to scam bo mialem 6 toreb w duzym boxie i 2 w malym , przelozylem je wszystkie do tego malego na sam dol, ale poki tam sa to nie chce mi sie ich wyjmowac a na nastepny grow wlatuje juz butla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym będziesz sterował? Na światło? Smarthome? czy jakiś sterownik CO2?

Może i 45 dzień od flipa, ale fazę generatywną liczymy od zawiązania kwiatów, a to było trochę później na poście z 24 sierpnia. Zresztą wyznacznikiem dojrzałości powinny być trichomy na kwiatach, nie liściach. Czas to drugorzędna sprawa, ale pozwala nakreślić okres ścinki.

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sterownik chyba kupie obslugujacy co2 temp i wilgotnosc, wiem wiem ze trichomy ale parcie mialem ale juz mi przeszlo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...