Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pierwszy Raz przenawoziłem rośliny amnezie robie na coco ph mam 5.8 i pali mi liscie zrobilem flushing woda z takim samym ph i mam pytanie co dalej robić jak je podlewac zeby calkiem ich nie spierniczyc jak dawkowac teraz po flushingu uzywam odzywek plagrom coco a i b power roots pure enzym to jest 3tydzien  4 dzien faza wzrostowa od klonow oraz chcial bym sie zapytać jak mam liczyc ec wody bo nigdy takiego wysokiego nie mialem mam 0.6 z samej wody mam dodawać o 0.6 wiecej odzywki czy te 0.6 mam uwzglednic przy rozlewaniu pokarmu ze musze wszystko zmniejszyc ostatnie uzyte ec to 2.3 przed flushem

IMG_20190909_204048.jpg

IMG_20190909_204102.jpg

IMG_20190909_204119.jpg

IMG_20190909_204143.jpg

IMG_20190909_204151.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pali ci liście nadal? może jeszcze tam  tego siedzi to może przelej je jeszcze, przed flushem dałeś 2,3 EC jak są w trybie wegetacji według tabeli  to za dużo zresztą te mierniki raz pokazują tak a raz tak i tak naprawdę nie wiadomo co jest grane, no ale tu popalenie u Ciebie lekkie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta bo tez mam troche pojecia to bardzo szybko zareagowalem z tym bo to poczatek dopiero tego jest powiem tak ze sprawdzalem ec tym co wylewalem kazdej to w osobnym pojemniku w kazdej co zostalo ec jak wyleciało z doniczki to bylo 1.5 jeszcze zapomnialem dodac ze byly robione 2 opryski w odstepach 5 dni z bug killer 100% organic z firmy F Max bo tez mialem ogromna inwazje bialych i czarnych kropek pod lisciami bylo ich tysiace juz na takim wczesnym stanie i musialem tez z tym zadzialac insekty zmalay o 80% po 2 opryskach i liscie tez mogly szoku dostac kolega mi mówił żebym uzył jakiegoś jeszcze antystresa do nich ale podawnego z odzywka do cocosu nie dolistnie tez juz tak od paru dni myslalem czy nie przenawozilem te liscie to sa z dzis zdjecia wczoraj nie byly popalone jeszcze jak teraz jak wstawilem ten lisc tylko wczoraj mialy liscie od dolu do gory popalone tylko koncówki

Edytowane przez Andrzej1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...