Skocz do zawartości
glowacky

Miniarki i dawkowanie karate zeon.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć. Mam na spocie w 2 z 6 roślin miniarki. Kupiłem karate zeon ale nie wiem w jakiej proporcji rozcieńczyć i co ile czasu można pryskac?

Jest podane dawkowanie ale nie dla moich pomidorków 😉

I piszą też że np można użyć raz albo dwa razy na życie roślinki. 

Jak to jest? 🙂

Edytowane przez glowacky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glowacky

Karate Zeon to insektycyd o szerokim spektrum działania, który jest często stosowany do zwalczania różnych szkodników, w tym miniarków. Oto kilka wskazówek dotyczących stosowania Karate Zeon:

Proporcje do rozcieńczania

Standardowa dawka Karate Zeon to 0.2-0.3 ml na 1 litr wody. W przypadku konopi zaleca się stosowanie niższej dawki, więc możesz rozcieńczyć 0.2 ml Karate Zeon w 1 litrze wody.

Częstotliwość stosowania

Zaleca się nie stosować więcej niż 2-3 zabiegi w sezonie wegetacyjnym.

Opryski należy wykonywać co 7-10 dni, jeśli problem z miniarkami utrzymuje się.

Sposób stosowania

Przygotuj roztwór, dokładnie mieszając Karate Zeon z wodą.

Opryskaj rośliny równomiernie, zwracając szczególną uwagę na miejsca, gdzie występują szkodniki.

Unikaj opryskiwania w czasie silnego nasłonecznienia i wietrznej pogody, aby zminimalizować straty środków ochrony roślin oraz zapewnić ich skuteczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...