Skocz do zawartości
Kurłajakifajnychwast

Prośba o identyfikację odmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, 

Dodawałem już kilka postów na tym forum ale mam kolejne pytanie, pamiętam że zamawiałem rośliny z odmian Afgan kush I critical kush 2.0 +  pełno sezonowe do tego dostałem jakieś gratisy których nawet nie pamiętam, podczas kiełkowania miałem je opisane i oznaczone a później po posadzeniu już nie i później z 11 roślin zrobiło się 6.. wiem że 2 są szt są tej samej odmiany i potem 2 kolejne szt też inna odmiana i potem znowu  1 szt kolejna odmiana i ostatnia też innej odmiany. Ale do rzeczy, zauważyłem że na 2 roślinach pojawiają się takie czerwono / bordowe włoski na topach , czy ktoś wie którą to może być odmiana ? Afgan kush ?

 

Zdjecia 1- cała roślina 2- włoski na niej

 

 

IMG_20190905_190121.jpg

Screenshot_2019-09-09-17-02-40-300_com.miui.gallery.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musial bym z bliska na zywo zalukac, gdzie jest ta miejscowka ? :ganjamon:  A tak na serio to nie potrafie Ci pomoc, namieszales ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że osobno, ale myślałem że ktoś moze już miał obie te odmiany i wie chociaż jak wyglądają bo ja mam to pierwszy raz więc nie mam pojęcia jak wygląda jedna a jak druga .. 

 

Ta z ostatniego zdjęcia to ewidentnie cienkie liście sativy a ta pierwsza to indica lub mieszanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fota to jakas hybryda, druga i ostatnia to sativa.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...