Skocz do zawartości
mietek30

Lampy na doświetlenie

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli czyli te lampy nie beda dobre ? Do kazdej zarowki musze miec osobny kabel i wtyczki a lampa jest w całości potrzebne mi coś na 6 doniczek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mietek30 mozesz polaczyc oprawki szeregowo albo wgl zbudowac zyrandoled. Tymi różowymi lampkami to mozna sobie swiecic w burdelu, a nie uprawiac pod nimi konopie. 

Ew doloz troche i kup sobie Mars Hydro TS1000 czy TS600 albo Vipaspectra 100 czy SpiderFarmer 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mietek30 napisalem ci wyzej jakies wstepnie. Ale za malo danych. Powiedz jaka powierzchnia, ile roslin, jakie warunki, jaki budzet.  Daj jakies foto itd

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli  konopie od zachodniej strony tak ze slonce maja dopiero jakos od południa. Jeśli chodzi o budżet to nie chce wydawać zbyt dużo jakieś do 100 euro. Automaty 6 doniczek 25l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli zastanawiem się nad kupnem Mars Hydro ts600 tylko to są wszystko lampy do namiotu tak że w nocy oświetla mi cały pokoj czy one aż tak mocno nie swieca. Może dla ciebie to głupie pytanie jest ale tak jak mówiłem jestem Świeżak w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mietek30 swieca w chuj mocno jak kazda lampa do grow 🙃 lepiej jakbys zrobil im jakiegos boxa.

Ten Mars jest na powierzchnię max 60x60 jezeli mowimy o jakims sensownym plonie

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nie robię tego na zarobek tylko dla siebie więc nie muszę mieć jakiś ogromnych zbiorów. Dlatego myślałem że są jakieś sposoby żeby rosło i owocowało bez tych lamp albo poprostu że jest coś mniejszego co nie jest zbyt kosztowne może plony też są mniejsze ale tak jak mówię robię to tylko dla siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli wiem co masz na myśli ale kupując dobra lampe musze taz kupic do tego namiot bo inaczej pewnie tez z tego nic nie bedzie a to są znów kolejne koszta... nie sprzedając poprostu te koszta mi się nie wrócą...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mietek30 napisał:

nie sprzedając poprostu te koszta mi się nie wrócą...

Można też od drugiej strony popatrzeć.... zwrócą bo nie kupujesz bo nie musisz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś typy na automaty outdor? Przecież tez to jakoś funkcjonuje czy to wgl się już nie opłaca? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...