Skocz do zawartości
zoz

Sezon 2024 (no name) pierwsze podrygi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.  Po zaliczeniu wszystkich przymrozków w tym roku porażeniu nawozami z rzepaku który ostatecznie padł.;/ uratowało ją to , że była w doniczce i tak obecnie to wygląda. Start miała coś w okolicach połowy lutego pod żarówkami chińskimi w domu o.O Będzie coś z tego panowie? ?  na głównej łodyżce tylko zrobiłem topping ?? woda , dolomit, azofoska i nic więcej nie dawałem wedle zaleceń tutaj forumowiczów. Zaczęła kwitnąć 21 Maja zaraz po wsadzeniu do gleby. Proszę o jakieś porady wskazówki co dalej z tym robić ? Nigdy wcześniej nic nie wyhodowałem to początki są moje proszę o litość dla początkującego. Białe plamki nie wiem czy widać jak coś to ptactwo obesrało zasrane.

IMG_20240618_072352.jpg

IMG_20240618_072406.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zoz wiesz co to za pestka była? Ona dopiero indukuje i jak to robi od 21 maja to będę tu zaglądał z ciekawości. Liście i ogólnie wygląd sugeruję, że będzie ciekawie. Podpórki szykuj. Z 2 metry lekko. Ciekawe kiedy dojdzie. Robiłem jedną tajke i to nieczystą. Powodzenia życzę  :) a żeby było milej to niczego w mojej ocenie jej nie brakuje. Często sypiesz to co wymieniłeś? Ładne stanowisko w pokrzywach 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...