Skocz do zawartości
Regzaaa

Dużo pytań bez odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, to ja chciałem zadać pytania u siebie na fotorelce ale mam ich dużo i wolałem otworzyć nowy temat.

 

Po aktualnej uprawie zaczynam coś nowego planuję wysadzić 12x Fast Haze AUTOMATY. Też chce przejść na BIOTABSY więc mam parę pytań:

1. Czy 11L doniczki wystarczą na tego automata producent podaje 55dni(realnie z 70) i ok. 70cm wysokości. Może pójść w 15L ale nie wiem czy to nie będzie przesada.

2. Chce kupić Tabletki pytanie ile po jednej na roślinę wystarczy? I czy kupić coś jeszcze oprócz tego:

PK 5-8 Biotabs(banan)

Mycotrex i Bactrex biotabs

boom boom spray biotabs

Mam cal-mag z biobizza jeszcze

i czy opłaca się kupić ten startex do biobizz lightmix

Zastanawiałem się nad herbatką ale musiałbym ten napowietrznik kupić ;-;

3.  Lepiej strzelić 12 automatów czy isc w foto? A jak nie automaty to ile je trzymać na jak do dyzpozycji będzie 1m2 w tych 11 lub 15 litrowych doniczkach czyli z 25-30cm na roślinę

4.  Opłaca się założyć siatkę do automatów czy raczej lekki lst i je zostawić? 

Z góry dzięki za odpowiedzi🤝

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Regzaaa

1. 11l wystarczy na auto

2. Po 1 tabsie na rosline. Startex to podstawa musi byc. Mozesz dodac jeszcze silicum flash. Jak bierzesz bio pk to herbatki nie musisz, chociaz warto a pompka to koszt 5e na ali

3. Zalezy na czym ci zalezy

4. Scrog bez sensu na auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli

2 Ok kupię oba. Z  herbatka jeszcze pomyśle może zainwestuje to i tak przed kwitnieniem.

3 zależy mi na szybkim grow góra 3 miesiące na czym lepiej wyjdę pod względem ilości? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie 

Używać propagatora do automatów czy lepiej je startować od razu w donicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...