Skocz do zawartości
mietek30

Auto Somthie/auto Runtz

Rekomendowane odpowiedzi

@Adi_ejol buuum było ogromne, z reszta nadal jest bo ludzie na Twitterze cały czas pytają jak wystartować 😄 Jeśli teraz 5 dych taniej to nie ma na co czekać tylko składać namiot i do dzieła 😄 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mietek30 albo próbować jakiś outdoor tak jak ci pisali wyżej ale tutaj już nic nie doradzę, bo jak o indoorze mogę poradzić tyle co przeżyłem to o out nie mam prawa się wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol royal room 60x60x160, ile do tego automatów?  2/3 czy 4 się ogarnie 

14 godzin temu, Adi_ejol napisał:

Podeślę ci na czym ja sadze żebyś miał pogląd ale nie jest to jakieś vademecum, powiedzmy że średnia bądź niższa półka i da się wyhodować satysfakcjonującą roślinę 

namiot royal room 60x60x160, pewnie w ramach oszczędności by można było coś mniejszego 

lampa mars hydro 1000ts 150w, widzę, że ceny trochę spadły, i naturalnie do mniejszego namiotu wystarczyła by 600ts 100w

wyciąg to jakiś totalny shit airroxy za 15€, powiedzmy że u mnie jest na styk, w mniejszym namiocie analogicznie radziłby sobie lepiej, tylko do niego potrzebujesz założyć regulator obrotów, koszt 5€ xd 

mieszak garden highpro 5w za jakieś 20€, bez oscylacji, najniższa półka sprzętu, daje radę 

Tak jak ci @Kumpel napisał, podobny set, mozna nawet rozmiar zmniejszyć dla oszczędności ale te 60x60 to traci w oczach moment 

@Kumpel a sprawdziłem teraz i ts1000 stoi za 140€ na stronie producenta, a ja 2msc temu za 200 brałem, wykorzystali ładnie boom po legalizacji w DE

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mietek30 nie wiem, automatów się nie zaleca dla początkujących, u mnie są 3 sezony 

I jest miejsce na jeszcze jedną doniczkę (sadze na 9L) ale zajete przez osuszacz w tym momencie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol kupowałem nasinka w zakładce automaty dla początkujących... myślę że są one nie aż tak bardzo wymagające. Kielkuje narazie 3 na out i będę powoli kompletował namiot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mietek30 no to działaj 

Jak masz Zamiar kupić ten 60x60 to odradzałbym wyciąg który ci podałem, bo uważam jego zakup za błąd i jest to pierwszy podzespół do zmiany 

Ze wszystkich udogodnień, Jakie widziałem w lepszych wyciągach, ten mój nie posiada żadnego xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adi_ejol planuje 70x70x160 taki znalazłem w dobrej cenie do tego lampe mars hydro ts1000 a dalej jeszcze nie wiem 😁 narazie potrzebuje kogoś kto doradzi w out jakie nawozy itd..

Edytowane przez mietek30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...