Jump to content
Sign in to follow this  
Tester

Coffee Shop Holandia Cennik

Recommended Posts

Coffee Shop Holandia Cennik 

Coffee-Shop-Holandia-Cennik .jpg

Przebywając w Holandii chyba większość osób chce posmakować lokalnego ziółka. Holandia słynie z wysokiej jakości marihuany oraz dużym wyborem odmian. Możesz kupić wysokiej jakości kwiatostany konopi indyjskiej, haszysz albo gotowe jointy, co wolisz.

Coffee-Shop-Holandia-Cennik .jpg

Możesz na spokojnie przyjrzeć się co znajduje się na karcie menu. Jakie odmiany są dostępne i ceny za nie, różne rodzaje marihuany mają swoją cenę. Kupując zioło w coffee shopie w Holandii masz gwarancje dobrego palenia. Lokalni konsumenci z pewnością mają swoje ulubione odmiany, jednak w zależności od tego co coffee shop posiada odmiany mogą się zmieniać. Większość palaczy marihuany jest zadowolona z mocy holenderskiej marihuany i z dostępnością jej.

coffee-shop-holandia-cennik.jpg

coffee-shop-holandia-cennik.jpg

@Tester  Do Hollandi jeżdżę nad morze (Den Haag, Scheveningen), jak mam dlugi weekend, albo jak mam ze 3-4 dni urlopu. Do holenderskiej granicy mam zaledwie 50km., a do najblizszego coffee shop 65km, czyli rzut beretem 😉

Edited by CheMsKuN

To jest temat rzeka, bo palilem np. haze z kofika ktory mnie praktycznie nic nie poklepal, ale palilem tez takiego ktory mnie poskladal na amen. Jednak jesli chodzi o smak i lagodnosc dymu, to tutaj zdecydowanie wygrywa swoje zielsko.  Holenderskie kofiki zaopatruja sie glownie  u lokalnych growerow, tak ze z jakoscia zielska to czysta loteria.