Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem początkujący i po 26 dniach wyroslo mi taka o to piękna roslina a nawet dwie jedna jest większa druga miejsca i pytanie dlaczego tam może być? Z ciekawości jakoś że jest mniejsza zastosowałem trening lst ( jeśli mi to dobrze wyszło dopiero od dziś 14 czerwca zobaczmy co to będzie) a druga ma się dobrze, w planach przesadzenie do większej doniczki. Pytanie czy robić na niej jakieś treningi toping lst ? Czy wgl warto. Podlałem je tylko raz nawozem czy podlewać więcej? 20240614_160705.thumb.jpg.8f46276557fdcdd42b8a712623face87.jpg

20240614_160657.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ta duża? A jak ma wygladac? Powinna miec wiecej lodyk do boku ? , przesadzielm ja do 25l donicy dzisiaj czekam aż sie zaadoptuje i planuje trening lst 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie je trzymasz? Na zewnątrz, czy w domu?  Jak na 26 dzień to wyglądają turbo słabo - zwłaszcza jeżeli chodzi o odrosty.  Ewidentnie brakuje im światła. Jak nie zapewnisz im odpowiednich warunków do wzrostu to żaden trening nie ma sensu, bo nic z tego nie będzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Koleszka548 no nie do konca🙂 lst powoduje wyrownanie wszystkich szczotow do jednego poziomu tak aby wszystkie byly rownomiernie doawietlone. W ten sposob zamiast jednego glownego szczytu masz ich tak jakby kilka. W Twoim przypadku poprostu wygiales rosline i nie przyniesie to zadnych pozytywnych skutkowskutkoe ma ona jeszcze zadnych bocznych odrostow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...