Skocz do zawartości
Golota

Czechy coffe shop Ostrava

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Czechach w coffe shopie w Ostravie. Na końcu ulicy Stodolni znajduje się  Coffeshop Cafe de la Ostrava, chyba najbardziej znany w tamtym mieście.

Czechy-coffe-shop-Ostrava.jpg

Szukasz palenia a nikogo nie znasz ?

Wbijasz do kofika, podchodzisz do baru, bierzesz browara ( łatwiej można załatwić ziółko) i ktoś podbić może do Ciebie i zapyta się czy chcesz coś do palenia, cena jaką ja zapłaciłem za sztukę wyszło coś ok 40zł, czyli podobnie jak u nas od dila. Jeśli nikogo nie będzie, to posiedź chwilę jakiś czech może się pojawić i zapytać czy nie chcesz tematu. Jak ja byłem to brałem konkretną sztukę, objętościowo lepsza od naszej. Palenie kopało mnie bardzo dobrze aż za bardzo ? nie wiem może mało jaram? ale mojego ziomka który pali wiele lat też nieźle porobiło, trafiła się jakaś mocna indyjka.

Także polecam Coffeshop Cafe de la Ostrava mają łatwo dostępne i dobre palonko.

Jeśli poruszasz się po drogach płatnych to pamiętaj o Winiecie bo można dużo zabulić i jeśli masz hajs to najlepiej wynajmij jakieś lokum blisko stodolni, a zresztą to zależy i tak od Ciebie.

 

Czechy-coffe-shop-Ostrava.jpg

Czechy-coffe-shop-Ostrava.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Czechach w tym barze coffe shop Ostrava palenie moment załatwiłem, sam się gość zapytał czy chcę kupić, było wizualnie ok, jakość też niczego sobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...