Skocz do zawartości
Gb777

Malutki PC BOX na malutką odmianę.

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, podjarałem się opcją zbudowania pcboxa, bo bardzo dyskretnie i w ogóle... Dodatkowo, mam starego kompa sprzed chyba 12 lat, miałem pewność że da radę, ale zmierzyłem go właśnie i się nieco zawiodłem... Wysokość wynosi zawrotne 40cm, szerokość 35.5cm, a głębokość całe 18cm.. (To wszystko po odwrócenia kompa do góry nogami, tak, że przycisk do uruchamiania jest u góry, żeby zwiekszyc jego wysokość)

Razem z doniczką  i ledem to ile miejsca zostanie na roślinke, gówno. Nic z tego nie będzie nie? Kalkulator pokazuje mi  0.0639 m², czyli potrzebuje 3195 lumenów, hence jedna żarówa z mrówki 3700lm to nawet za dużo. Pytanie, czy jest szansa żeby "royal dwarf" w tym urósł? Czy ni chuja? Jakoś ludzie uprawiają w tych pc boxach, a mój jest standardowej wielkości wydaje mi się. Nawet teraz sprawdzalem jakie rozmiary mają obudowy do kompów, i są mniej wiecej takie jak moje. No to jak w końcu z tym? 😞 Użyć jakiejś doniczki 1l i stosować LST? podjarałem się już na pc box grow, a robienie growboxa ze sklejki to dużo roboty, zresztą mieszkam w takim miejscu że sklejki nie mam za bardzo jak przewieźć do domu ze sklepu, busa pożyczał nie będę bo nie chce wzbudzać podejrzeń rodziny. To ma być stealth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym LST to dla mnie wiadome, problemem w tym jest szerokość peceta, 35.5cm.. Więc dużo nie nakombinuje, ponoć roslinki nie mogą dotykać scianek boxa. To prawda? A, i ta jedna żarówa starczy na całe życie roślinki skoro to automat? Nie będe musiał jej podmieniac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydrukuje doniczke na drukarce 3D, tylko pytanie ile wysokości, żeby zaś nie wyszła doniczka 500ml pojemności... hmm

A własciwie, jaka pojemnosc taka doniczka powinna mieć w moim wypadku?

Edytowane przez Gb777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gb777 z 3l wiadomo tam ciasno bedzie ze wszystkim postaraj się po prostu o płaską doniczkę uwzględnij oświetlenie jeszcze, na forum są gdzieś fotorelki z pc growboxów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...