Skocz do zawartości
glowacky

Jak dawkować nawóz i co na szkodniki.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Wsadziłem w doniczki 6 automatów.

Doniczki po 15l ziemia ogrodowa uniwersalna.

Będą rosły outdoor pod daszkiem z folii ( aby kontrolować podlewanie). 

Obok spota mam sporo ślimaków i mrówek. Na slimaki kupiłem snacol ( rozprowadze dookoła doniczek). Obkleje też doniczki tasma dwustronna.

Na mrowki kupiłem i rozsypałem już preparat, który mają wnieść do mrowiska.

Jednak na ogródku na różnych kwiatkach pojawiają się jakieś szkodniki ( mszyca itp itd...)

Mam 2 pytania: 

1.Chce kupić nawozy biobizz indoor trypack.

Czy będą odpowiednie? Wystarcza na 6 sztuk? Jak dawkować - co każde podlewanie?

2. Macie jakieś sprawdzone opryski przed wszelakim robactwem? ( mszyca itd? ) wolę zapobiec niż potem się użerać z robactwem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@glowacky biobizz trypack OUTDOOR powienien wystarczyc na 6 roslin

Karate Zeon lub cos podobnego na insekty lub ewentualnie bardziej naturalne sposoby typu biedronki na mszyce, olejek neem itd.

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz więcej o dawkowaniu karate Zenona? Plikach zanik się pojawi? Jak często? Do którego momentu?

Dawkowanie biobizz jak zaleca producent? 

Zadam od razu pytanie tutaj, żeby nie zakładać nowych tematów... Mianowicie mam na spocie sporo much. W " pomieszczeniu" z roslinkami jest troche ulozonego drzewa woec moze to je zwabia. Nie zrobią mi jakiejś krzywdy w uprawie? :) powiesić sporo lepów na wszelki wypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...