Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Od jakiegoś czasu mam problem z wilgotnością. Mój box ma wymiary 80x80 180 siedzi 6 roslin i już wszystkie kwitną problem w tym że wilgotność dochodzi nawet do 70 % mój wiatrak wyciągowy ma pomiary 243 m3/h i mam takie pytanie czy jak kupię 500m3/h to styknie zeby obniżyć wilgotność do 40 ? Czy może potrzebuję mocniejszy ? A może mógł bym jakoś podłączyć ten drugi gdzies na górze z którychś otworów np.o tych samych pomiarach.Tak wogle to zależy mi żeby dokończyć to jakoś do końca bez ryzyka pleśni bo okazało się też że mam alergię na pyłki i muszę za kazdym razem wchodzić do pomieszczenia z maską gazową a pomieszczenie musiałem solidnie uszczelnić 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtas22 lepiej zainwestuj w cos pozadnego🙂 w poprzednim grow mialem podlaczone rownolegle dwa jakies budzetowe wentylatory i nadal gowno dawaly pomimo 2x280m3 wyciagu. Jakis miesiac temu kupilem pozadny wyciag 700m3 i juz chyba na 5 czy 6 stopniu z 10 mozliwych zasysa namiot tak, ze malo co nie zlozy sie do srodka. Po kilku dniach kupilem drugi ale troche mniejszy do malego boxa. Masz mini recenzje w na forum😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotność w pomieszczeniu jest niska i cały czas okno uchylone żeby był dopływ świeżego powietrza.W boxie jest za dużo krzaków upchanych dlatego  wiem że potrzebny jest mocniejszy wyciągowy. Mam nawet osuszacz powietrza w boxie do 5m2 nie jest z tej lepszej pułki ale co parę dni opróżniam zbiornik z wodą to chyba znak że coś działa ale słabo skoro wilgotność dalej jest wysoka. Znalazłem w internecie taki wentylator wyciagowy. Jak myślicie będzie dobry ? Czy może lepiej szukać mocniejszy?  

Screenshot_20240525_150226_Samsung Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...