Skocz do zawartości
Guzitler

Nasiona w topach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie pytanie choduje parę lat a od 2 ścin mam pestki topach jaranie pyszne ładnie wygląda tylko ze ziarna plony nie są takie jakie powinny zawsze było wszystko ok aż do momentu gdy zwiekszylem namiot i dokupilem druga lampe uzywam lamp 2x prakasa 300w namiot 2mx1m ..... Jedna lampa gaśnie pozniej o 2 minuty od drugiej...  Wlanczaja równocześnie..... Starszy Led  którego używam parę lat jakoś się przepalil ale patrzyłem wszystko się tam świeci chodzi dobrze wątpię przecież tam niema żarówki Led jak się chyba przepala to gaśnie... Albo poprostu ziarna ale czy to możliwe że z dwóch dobrych seed banko ziarna i drugi raz to samo.... Gdy kwitly wszystko wyglądało normalnie a aż do dziś 2 tygodnie do ściny ziarna znajduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Guzitler często się trafiają nasiona w topach, nawet dobrych producentów, obecnie robią nasiona na odpierdziel podwykonawcy, więc jakość nie jest jakaś dobra i mogą lekko hermić się 

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak stawiał na to że takie akurat się trafiły odmiany które się hermią, możliwe że jakaś felerna partia nasion, ale często jest że rolnicy znajdują nasiona w topach, przeważnie mało nasion, problem jest jak by roślina pokazywała dużo jajec męskich, nie wiem w jakim u Ciebie stopniu to jest, bo jak nie dużo nasion, to bym się nie przejmował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie niewiem w jakim stopniu bo rośnie... 2 tygodnie do ściny ostatnio było tak że dwa  były opsypane ziarnami i a po reszcie tylko tak jak by popruszylo.... A może ta nowa lampa wyczytałem Gdzieś że za dużo czerwonego światła ale w to też wątpię bo naprawdę używam też firmy latami... A w te ziarna no możliwe   ale tyle lat  z dinafem biorę zawsze  malina w styczniu gdy to sie zaczęło też dinafem tylko ze stresu miały to skulilemm się  tym razem żeby go nie otwierac nie stresować zabardzo zmieniłem seeds bank nowe doniczki  wysterylizowalem grow box po 1 razie z ziarnami Bank zmieniłem i identycznie jak ostatnio .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brand: PRAKASA®
LED Configuration: 32 x 3w x 6 COB LED lights
Power consumption: 270w-300w
Lumens: ≥18,000 Lm @ 1m
Lifespan: 50,000 Hours
Color: Deep Red, Red, Blue, Green, Hyper Violet
   
Wavelength (Each COB Module): Deep Red: 660nm, 12 leds
  Red: 630nm, 12 leds
  Blue: 460nm, 4 leds
  Green: 530nm, 2 leds
  Hyper Violet: 420nm, 2 leds
   
   
Suggested Lighting Area: 1 - 2 m2
Dimensions: 47cm x 34cm x 9cm
Power Plug: Factory fitted detachable UK 3 pin power lead (IEC)
Hanging Kit: Complete hanging kit supplied
Input voltage: AC85~264V
Input current: ≤0.5-1A
Work frequency: 50/60 Hz
Working environment: -20~40 degrees c
   
GW: 6kg
Warranty: 1 year return to base fix or replacement only
UPC: 609722685030
EAN: 0609722685030

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...