Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam 4 krzaczki w 80x80x160 na wysokości koło 1m mam siatkę, lampę 250W hps na wysokości 140, zaplata mnie tak żeby nie wychodziły powyżej 1.1m wszystko liście wiatrakowe które wychodzą ponad siatkę ucinam a kiedy zacznie się kwitnienie każdą łodygę która nie jest wysokości siatki i nie ma takich prespektyw ucinam, w czymś robię błąd? albo jakieś sugestie w tych kwestiach?

Edytowane przez kuchar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

IMG_20240521_190237.thumb.jpg.00e5c8aadbdb356bcf8a5882a86ccab1.jpg

 

widać o co mi chodziło na tej prawej, te z samego dołu które nie miały szans na dotarcie do siatki zostały ucięte

Edytowane przez kuchar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kuchar zdejmij tą siatkę póki można jeszcze bo narobisz sobie problemów , to automaty?Bo jeśli nie to po przełączeniu nie zmieszczą Ci się w boxie,są już duże a jeszcze podrosną,zapasu masz mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kamehameha właśnie dlatego że urosły po za moje oczekiwania musiałem założyć siatkę, one już zaczynają kwitnąć powoli więc o wiele większe nie będę

@Kibic największe moje obawy dotyczyły obcinania wszystkich wiatrakowych ponad siatkę i przy okazji czy obcinanie tych małych łodyg które nie mają dostępu do światła ma sens

Edytowane przez kuchar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...