Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze z zapytaniem o hodowlę outdoor mam już sprawdzoną miejscówkę gdzie dociera światło. Jest jeszcze dużo rzeczy których nie wiem

1. Jak kiełkować na outdoor czy mogę wykopać dół i wsypać tam dobrej jakości ziemi i wsadzić tam odrazu nasionko i przykryć butelką taka mini szklarnia?

2. Szkodniki jakie preparaty kupić na ślimaki. Dzika zwierzyna nie jest problemem.

3. Co ile mniej więcej podlewać młodą konopię

4.jaki automat będzie najlepszy na outdoor 

Z góry dzięki za odpowiedzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kamilos11 napisał:

1. Jak kiełkować na outdoor czy mogę wykopać dół i wsypać tam dobrej jakości ziemi i wsadzić tam odrazu nasionko i przykryć butelką taka mini szklarnia?

możesz wykopać dół i wysypać ziemi a a nawet musisz, nasiona lepiej w domu kiełkować i wysadzić aż jakieś liście będą wieksze szanse na przetrwanie

 

26 minut temu, Kamilos11 napisał:

2. Szkodniki jakie preparaty kupić na ślimaki. Dzika zwierzyna nie jest problemem.

granulki snacol

27 minut temu, Kamilos11 napisał:

3. Co ile mniej więcej podlewać młodą konopię

to zależy jak pizga słońce to i nawet 2 razy dziennie, gleba szybko potrafi wysychać na oucie, potem jak jest większa to sama sobie pobiera wodę ale raz na jakiś czas można podlać, inna sprawa jak uprawiasz w donicach nawet w dużych potrafi ziemia szybko wysychać i codziennei trzeba podlewać

29 minut temu, Kamilos11 napisał:

4.jaki automat będzie najlepszy na outdoor 

każdy z tych https://nasionamarychy.pl/178-autoflowering-automaty

ja biorę zawsze zapas bo często coś pójdzie nie tak i nie muszę czekać tylko kiełkuje od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kibic napisał:

@Kamilos11 kiełkuje się w ciemni w jakimś pojemniku pomiędzy wacikami wilgotnymi

Jak wykiełkują dać do doniczki i czekać aż będzie sadzonka czy odrazu mogę wykiełkowane do ziemi ?@Kibic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic zrobił bym tak że jak wykiełkuje dac do małej doniczki potrzymać na parapecie słońce żeby docierało i później na miejscówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...