Skocz do zawartości
felev

sadzonki sie zatrzymaly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

11 dni temu posadzilemm 3 automaty disla dodam ze to moje pierwsze podejscie do uoprawy mam boxa 40x40x140 wentylator mieszajacy jeden wyciagajacy temp w boksie 28stopni wilgotnosc 50 pierw mialem lampe led z czerwonymi i niebieskimi diodami 85w ale zamioenilem na cfl 200w 2100k, mianowicie moje roslinki sie zatrzymaly w jednej opadly liscie chcialem zapytac czy cos z tego jeszcze bedzie czy jednak sie tego pozbycspacer.pngspacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ziemia?Jak podlewałeś i jakie Ph wody robisz?Jak trzymałeś lampę wysoko?Nic nie wiadomo o warunkach a to jest ważne,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co dalej trzymac w boxie ino moze przesadze ?

 

@Kamehameha ziemia zwykla z biedronki podlewalem co 2 dzien lamopa jakies 40 cm nad roslinkami ph nie znam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemia słaba,mało jedzenia w niej będzie,ile dostawały wody?50 ml,100ml?Czyli lałeś kranówkę nieodstaną min. 24h bez sprawdzania jakie ma Ph,które powinno wynosić ok.6.3 Ph gdzie w kranie możesz mieć 7.5-8 Ph.Tak nie można.Światło też za wysoko bo się wyciągają.

Zadaj sobie tochę trudu i poczytaj jakie są minimalne wymagania do prowadzenia uprawy,Jaki MUSISZ posiadać osprzęt do tego (miernik Ph to OBOWIĄZEK ważny tak samo jak woda o odpowiednim Ph).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...