Jump to content
kviat123

Medyczna bez dokumentów lekarskich

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Przez pracę, studia weekendowe i obecny zabiegany tryb życia zacząłem mieć problemy z bezsennością oraz nadmiernym stresem. Nie mam żadnego dokumentu od fachowego doktora, który mógł to stwierdzić. Chciałbym spróbować terapii MM ale nie mam żadnych papierów, że mam takie dolegliwości.

Kiedyś paliłem całkiem sporo i od roku już nie zażywam a wtedy mi pomagało.

Czy trudno jest dostać receptę bez jakichkolwiek świadczeń lekarza? Mogę po prostu powiedzieć, że mam takie objawy i dostaje bez problemu receptę?
Jak to wygląda realnie? 

@kviat123 na te dolegliwości dostaniesz  bez problemu od zwyklego lekarza. Sa "kliniki" online gdzie mozna dostac recepte, ale trzeba uważać bo sporo tam tez scamu, wiec konkretnej nie polece bo sam nie korzystam

aspotclinics ale ja dostalem na adhd bardziej slab mango kush 18% thc 1% cbd 15 g drogo 600 zł ja bym hodował ale za duzo jebania wolę wydawać te 600 zł co miesiąc

Zielone24.pl lub marihuana24.pl,  to zaufane źródło opieki zdrowotnej online w zakresie terapii medyczną marihuaną. Zespół doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny konopnej oferuje profesjonalne konsultacje lekarskie online, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Proces jest prosty i wygodny. Po umówieniu się na konsultację, lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad medyczny. Jeśli kwalifikujesz się do terapii, otrzymasz receptę na odpowiednio dobraną marihuanę medyczną.

Receptę możesz zrealizować praktycznie w każdej aptece. Dodatkowo, otrzymasz zaświadczenie o terapii oraz szczegółowe zalecenia lekarskie, które pomogą Ci w bezpiecznym i skutecznym korzystaniu z medycznej marihuany.

Nowoczesne podejście do medycyny konopnej, zapewniające bezpieczeństwo, dyskrecję i profesjonalizm, to takie, gdzie na wizytę się czeka do 15min, z lekarzem można porozmawiać na czacie lub przez telefon. Można wybrać także specjalistę np psychiatrę, internistę, ortopedę. Pierwsza wizyta on-line, to 109zł. Jeżeli potrzebujesz dodatkowo rozmowy z psychiatrą około 30min to koszt 249zł