Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ekipa ! 
zaczynam znów

czy wystarczy jak będę trochę psikać wodą ? Żeby za bardzo nie przemoczyć 

outdoor też w tym zrobie a później przesadzę -chyba git ? Zamówiłam nawet mini namiot na zewnątrz 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś bym napisał ale to znowu byłby jakiś sexoistowski i zboczony tekst więc nie napiszę 🙂

Ale Wymiatacz jest nagrzany to pewnie napisze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie wypada krytykować... ale serio mam nadzieje ze nie płaciłas za tą usługę... te paznokcie nie są wykonane poprawnie, długość dlugością ale ta grubość i ogólnie ich estetyka. 🤦🏻‍♀️ Lepiej zadbać o swoje własne, o włosy widzę pięknie dbasz, o paznokcie też dasz radę. 👍🏻

Co do pytania to nie pomogę bo nie wiem co chcesz pryskać tą wodą. Nasiona wykiełkowane juz masz czy dopiero kiełkują? Daj więcej info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/11/2024 at 9:16 AM, Lady Green said:

Mnie nie wypada krytykować... ale serio mam nadzieje ze nie płaciłas za tą usługę... te paznokcie nie są wykonane poprawnie, długość dlugością ale ta grubość i ogólnie ich estetyka. 🤦🏻‍♀️ Lepiej zadbać o swoje własne, o włosy widzę pięknie dbasz, o paznokcie też dasz radę. 👍🏻

Co do pytania to nie pomogę bo nie wiem co chcesz pryskać tą wodą. Nasiona wykiełkowane juz masz czy dopiero kiełkują? Daj więcej info. 

Dopiero będą kiełkować 😘

On 5/11/2024 at 7:59 AM, vego1989 said:

@Boczelli pierdole, jak pracować z takimi szponami xd ochydnie to wygląda...

Ochydny to jesteś ty i twoje życie nieudaczne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...