Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, PogromcaBaobabow said:

@Prepers mogła dostać szoku od zmiany tej lampy na 75% wcześniej były na 40/50 ? I ile ona będzie dochodzić do siebie ? 

Marysia była lekko w szoku ale nic jej nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow natura nie jest taka głupia żeby ją byle co zabiło z tego co zauważyłem, chłopy normalnie łodygi składają na N i nic się nie dzieje, a u ciebie nie ma żadnych warunków ekstremalnych. Z tą lampą też nie sraczkuj, bo tak na logikę, w naturze też potrafi być słonecznie, potem pochmurno a potem jeszcze bardziej słonecznie. 

Daj jej czas, ja też chętnie zaglądam do boksa co 15 minut ale no nie ma co szukać problemów bo jeden liść lekko opadł. 

Mi ziemia zgniła z wierzchu, coś mi podgryza liście i chyba jeszcze nie dojebalem kurestwa a mimo to jedna roślina zaraz z namiotu wyjdzie xd

Jedyne co zjebales to ze to lst przerwałeś bo chyba trochę poszło na marne to stresowanie jej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kolega @Adi_ejol ma rację, jeszcze nie udało mi się zjebac rośliny, scinalem spalone rośliny bez liści, i też były dobre 🤣 Ciężko zabić taką roślinkę, jak mocno nie przesadzasz w któraś stronę, albo nie zaatakuje cię jakieś gówno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...