Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

@PogromcaBaobabow Po lisciach mordo, szukaj sam, a lepiej na start mieć mniej, i potem podkręcać, to tak jak z przenawozeniem, i przelaniem czasem lepiej mniej żeby potem podkręcić, jak więcej żeby mieć przestój tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Proszę cię o radę dałem na 30% spowrotem dziś od południa była tylko podkręcona będę jutro obserwował od rana jak reagują w razie co będę podkręcał i odpuściłem im lst bo ta jedna wyjęła druty z ziemi… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te liście mogły tak opaść przez wczorajsze manewry z lampą na 75% czy to coś naturalnego ? Dopiero dziś podlane więc może się wydawać że przelana ale nie image.thumb.jpg.b122e0be536cdcb59a443a6b6ee39220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze lst odpuściłem bo zaczęła wyciągać kotwy które były już luźne więc wszystkie wyciągnąłem zaraz się zagotuje wyjebe cały ten namiot i te nasiona co mam sobie zrobię porządnie bo więcej z tym nerwów niż przyjemności każda w innym terminie każda niewiadomo jakiego sortu nic nie wiadomo 

IMG_1329.thumb.jpeg.8f799d487348379199375693255741da.jpegIMG_1328.thumb.jpeg.5d063d36bf76de99a271dd2a9e77bda8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Niewiem obserwuj, poczekaj aż ziemia wyschnie porządnie, i podlej, co do szoku też niewiem nigdy takich akcji nie odwalalem, jak już ustawiłem na więcej to nie zmieniałem. Jak dla mnie nic jej nie jest, zaraz odzyska wigor

 

 

 

 

@PogromcaBaobabow ile jej wody wlewasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ale ja ją dziś dopiero podlałem po 5 dniach bo miała sucho a to co się dzieje z liśćmi trwa od wczoraj doniczki 12l z włókna wcześniej lałem tyle samo i było ok w tych doniczkach  dosyć szybko wysychają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow To jak pewny jesteś temp, i że nie przelałeś to ja obserwuj poprostu, wygląda poprostu jakby była przelana, i to też nie jest normalne że scierasz 200ml wody z ziemi xd, ja swoim w 11l doniczkach wlewam 2.5, i wycieka tylko trochę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...