Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Cztery Automaty Niewiadomego Pochodzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że wyglądają ok wiatrak nie ma z tym nic wspólnego liście ciągną wilgoć z ziemi dlatego są bardziej miękkie opadłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow najlepiej to wgl automatow nie stresowac 😅 dlatego robi sie na nich zazwyczaj LST-low stress training, a topping czyli ciecie to jest juz trening HST-high stress training. Ale jak bardzo chcesz ciac to daj jej jeszcze kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB znaczy no słucham was i jak cięcie jest do dupy to chodzi mi czy tak jak ta inna położyłem mam ją położyć potem czy to też duży stress i tylko trochę ją odgiąć E4428597-CE1B-4E10-894F-225832C17007.thumb.jpeg.c0b4351f145f8a64e541800576176860.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jak uszkadzasz roślinę dosyć mocno bo stożek wzrostu jej ucinasz to ona kilka dni się wtedy ogarniać musi i "szykować" na inny wzrost... a czas przy automatach leci i może nie zdążyć się na tyle wykształcić na ile by mogła a już kwitnąć musi.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow stres to robisz za każdym razem jak robisz jej coś dziwnego i innego niż ma w naturze i do czego jest stworzona. Różnie ludzie kładą.... za kilka dni bym chyba próbował już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...